Оригінальна ювелірка в подарунок для моднячки в блозі Моднячкам на замітку · від Ліля Тєптяєва · додано 11.09.2012 00:53

Вибрати ювелірну прикрасу в якості подарунку для коханої моднячки — мегаскладне завдання. Складне, але цікаве. Найперше, в чому треба переконатися — який стиль і матеріал буде до душі вашій моднячці. Не для кожної дівчини найкращі друзі діаманти, і навіть золото й срібло не кожній буде до вподоби — про це слід пам'ятати, шукаючи подарунок. Звичайно, в ідеалі було б знайти сучасного дизайнера ювелірки зі смаком, ще й такого, який би працював з матеріалом, який полюбляє ваша моднячка.

То що ж приваблює вашу кохану: м'яка повсть і вироби з ниток, текстиль і хутро, бісер і намистини, скло чи кераміка, дерево чи метал, натуральні чи штучні матеріали? І навіть пластмаса може виглядати оригінально й цікаво, адже справа не в матеріалі, а в майстерних руках і креативних мізках, які працюють з цим матеріалом.

Сучасні дизайнери ювелірних прикрас працюють з будь-яким матеріалом і в любому стилі, тож вибрати є з чого. А, можливо, ви й самі змогли б зробити щось цікаве своїми руками? Спробуйте, адже у вас є всі шанси досягти найкращого результату в своєму особливому випадку. А ось вам і купка сучасних прикрас для натхнення й активації вашої фантазії!


Сьюзан Сандерс (Susan Sanders) американська дизайнерка ювелірних виробів з більш ніж тридцятирічним досвідом. Зазвичай вона працює із золотом, сріблом, платиною, діамантами й іншим дорогоцінним та напівкоштовним камінням. Але її колекція з шовкових та атласних шнурів, ниток і повсті — виглядає особливо затишно і свіжо.

Дженніфер Фекер (Jennifer Fecker) працює ювеліром в Сан-Франциско, і прагне створювати динамічний, сучасний дизайн, при цьому комерційно доступний для будь-якого споживача. Вона навчалася традиційної металевої ювелірки, але сьогодні в роботі використовує різні матеріали, такі як вовна повсть, шкіра і кристали Swarovski.


Британський бренд Still Tree, який на даний час базується в Нідерландах, закоханий в природні матеріали і яскраві кольори. Студія працює і створює ювелірку з використанням барвистого пір'я. Їхній бренд на ринку вже три роки. Можливо, й вам сподобаються ці загадкові й легкі "як пір'їна" прикраси.


В'язані гачком дизайнерські прикраси японки Ітоаміки Джангджанг (Itoamika Jungjung) виглядають напрочуд ніжними, вишуканими і делікатними. Вона захопилася голками й нитками з 11 років, а згодом відкрила для себе ажурне в'язання гачком. І вже з 2002 року вона активно в'яже різні прикраси та аксесуари, і навіть опублікувала книгу з її знаменитими в'язаними овочами.


Еміко Ое (Emiko Oye) — дизайнерка з Сан-Франциско, яка дуже любить ювелірні вироби та іграшки LEGO. В роботі вона поєднує дорогоцінні метали і каміння з пластмасовими елементами LEGO, таким чином натякаючи на людські відносини з навколишнім середовищем і сучасною культурою.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.