Браслетики для моднячок в блозі Моднячкам на замітку · від Ліля Тєптяєва · додано 18.03.2013 12:10

Браслети, як прикраси, широко використовувалися моднячками з давніх часів. Ще в часи неоліту жінки прикрашали руки ажурними і різьбленими браслетами, а в часи Київської Русі їх одягали й поверх рукавів сорочки.

Та й сучасні браслети не пасуть задніх серед ювелірних прикрас — активно використовуючись моднячками у всьому світі. І ось лише кілька сучасних представників дизайну ювелірних прикрас, які працюють над створенням оригінальних браслетів.


Кет Інгліс (Kath Inglis) — ювелір з Південної Австралії, яка працює з пластиком і сріблом, причому метал використовує лише задля з'єднання деталей. Основна фішка її робіт — делікатна різьба, яка й створює основний декор браслетам. До того ж, її вироби можна формувати і вирівнювати в домашніх умовах за допомогою гарячої води (дуже зручно і практично, якщо раптом виріб деформувався).


Ерін Кейс (Erin Keys) — ювелір з Боснії і Герцеговини. Її біографія свідчить, що вона навчалася у різних мистецьких школах (в тому числі в Швейцарії). Ерін має великий досвід роботи з металом, тож створює свої авторські прикраси з цього матеріалу.


Сюзанна Голден (Suzanne Golden) — дизайнер ювелірки з Нью-Йорка. Її перша та остання любов є бісероплетіння — вона завжди була вірна бісеру і ніколи не працювала з іншим матеріалом. Вона любить колір у всіх його проявах, тож у своїх виробах використовує його по повній програмі.


Джулі Рофман (Julie Rofman) — каліфорнійська дизайнерка, що починала як художник і скульптор, та з часом прийшла до створення власних ювелірних виробів. Використовуючи традиційний метод бісероплетіння корінних американців та японський бісер вона створює яскраві, наповнені геометричними візерунками сучасні прикраси.


Брендон Перчас (Brandon Perhacs) є дизайнером власної студії у Вашингтоні. У своїй творчій діяльності він акцентує увагу на екологічному раціональному проектуванні і надихається органічними формами природи. Його ювелірні прикраси вирізняються лаконічними геометричними формами. Серія браслетів виконана з фетру і металу.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.