Блог Моднячкам на замітку

Останні моднячі новинки. Давайте створимо щось власними руками!

 • Браслетики для моднячок від Ліля Тєптяєва · додано 18.03.2013 12:10

  Браслети, як прикраси, широко використовувалися моднячками з давніх часів. Ще в часи неоліту жінки прикрашали руки ажурними і різьбленими браслетами, а в часи Київської Русі їх одягали й поверх рукавів сорочки.

  Та й сучасні браслети не пасуть задніх серед ювелірних прикрас — активно використовуючись моднячками у всьому світі. І ось лише кілька сучасних представників дизайну ювелірних прикрас, які працюють над створенням оригінальних браслетів.

 • Оригінальна ювелірка в подарунок для моднячки від Ліля Тєптяєва · додано 11.09.2012 00:53

  Вибрати ювелірну прикрасу в якості подарунку для коханої моднячки — мегаскладне завдання. Складне, але цікаве. Найперше, в чому треба переконатися — який стиль і матеріал буде до душі вашій моднячці. Не для кожної дівчини найкращі друзі діаманти, і навіть золото й срібло не кожній буде до вподоби — про це слід пам'ятати, шукаючи подарунок. Звичайно, в ідеалі було б знайти сучасного дизайнера ювелірки зі смаком, ще й такого, який би працював з матеріалом, який полюбляє ваша моднячка.

  То що ж приваблює вашу кохану: м'яка повсть і вироби з ниток, текстиль і хутро, бісер і намистини, скло чи кераміка, дерево чи метал, натуральні чи штучні матеріали? І навіть пластмаса може виглядати оригінально й цікаво, адже справа не в матеріалі, а в майстерних руках і креативних мізках, які працюють з цим матеріалом.

  Сучасні дизайнери ювелірних прикрас працюють з будь-яким матеріалом і в любому стилі, тож вибрати є з чого. А, можливо, ви й самі змогли б зробити щось цікаве своїми руками? Спробуйте, адже у вас є всі шанси досягти найкращого результату в своєму особливому випадку. А ось вам і купка сучасних прикрас для натхнення й активації вашої фантазії!

 • Яскраві прикраси друзів | HOLST + LEE |. від Ліля Тєптяєва · додано 20.05.2012 23:32

  | HOLST + LEE | — творча група з Нью-Йорка, яка утворилася на основі дружнього співробітництва між дизайнерами Наталі Холст (Natalie Holst) і Рошель Лі (Rochelle Lee). Вийшовши з Півдня, вони обоє рушили на Північ, щоб зайняти достойну нішу в мистецтві, в моді і культурі. Зустрівшись одного разу в нічному Нью-Йорку, вони одразу виявили, що поділяють творчі пристрасті і мають багато спільного, тож формування їхнього творчого союзу було лише справою часу, і дуже скоро їхні спільні твори завоювали серця модняків і моднячок.

  4 коментарі
 • Вишивка в біжутерії MARAÑÓN. від Ліля Тєптяєва · додано 25.09.2011 00:08

  22-річна кубинка Лорена Мараньйон (Lorena Marañón) проектує і створює кожен свій ювелірний виріб з натхненням і любов'ю. Ювелірні вироби MARAÑÓN виготовлені вручну, тішать око яскравими кольорами і технікою виготовлення.

 • І знову оригінальна ювелірка для моднячок! від Ліля Тєптяєва · додано 06.05.2011 23:12

  Ювелірка бренду A|E|M (Adrian Eric Morales), з Великобританії, цікава тим, що в ній практично оживає історія. Прикраси цього бренду – це повернуті до життя і перетворені на сучасний дизайн вінтажні деталі одягу, елементи прикрас, значки та інші дрібнички. Матеріали, що використовуються в цій ювелірці, збираються зі всього світу, це унікальні предмети з історією і характером. Конструкції створюються на замовлення, і відображають синтез минулого і сьогодення. На колекції майстра надихає його оточення, мистецтво, люди, кіно, і любов до деталей, особливо старовинних, так як вони як найкраще виражають дух і зміст.

 • Одяг для ніг від Les Queues de Sardines. від Ліля Тєптяєва · додано 20.12.2010 02:07

  Трафаретний друк вручну, ще й в обмеженій кількості, не може залишити байдужою жодну моднячку в Парижі, Берліні, Нью-Йорку, Токіо чи Амстердамі. А й справді, кого сьогодні здивуєш своїми ногами, навіть дуже красивими? А от несподіваний, часто провокаційний, малюнок здатен звернути увагу не тільки на ноги, але й на їхню власницю, м'яко натякаючи на неабияку оригінальність та гумористичність спритної моднячки. ))

  Цікавою і актуальною буде серія моделей осінь-зима 2010 – 2011. Так так, цієї зими в моді саме такі моделі! ))

  2 коментарі
 • Дизайнери знову дивують! від Ліля Тєптяєва · додано 11.10.2010 23:37

  Так як прикраси в центрі уваги сьогоднішнього життя, "Клер і Арно" (Claire & Arnaud), французькі дизайнери і друзі, заснували свій власний бренд "Орігамі Ювелірні вироби" (Origami Jewellery).

 • Біжутерія, не така як у всіх! від Ліля Тєптяєва · додано 16.04.2010 21:35

  І що тільки люди не придумають для яскравого самовираження.

  А звернути на себе увагу в сучасному світі ой як не просто.

  Ось і йдуть в хід нестандартні матеріали та креативні ідеї.

  А у сітконеті цих ідейних варіантів - купками і візками!

  Ось, наприклад, американська дизайнерка Margaux Lange створює свої прикраси з частин ляльки Барбі.

  Ось, що вона розповідає про свою колекції: "Мої прикраси - це трансформація предмета масового виробництва в унікальне мистецтво ручної роботи.

  Барбі, замість того, щоб бути доповненою аксесуарами, сама стає розкішною прикрасою, народжуючи забавне зіставлення носіння тіла на тілі".

  3 коментарі
 • Карвінг - мистецька різанина по овочам і фруктам. від Ліля Тєптяєва · додано 03.02.2010 20:38

  В умілих руках карвінгіста, з використанням загостреного ножа, звичайний кавун, папайя, гарбуз перетворюються на букет квітів або ж скульптуру людини або птаха.

  Майже будь-який фрукт або овоч можна використовувати для художнього різьблення. Майстер просто повинен враховувати його структуру і правильно використовувати колір для імітації вибраної теми. Але все таки в мистецтві карвінгу першість належить кавуну, тому як поварам-різьбярам найлегше додати цій ягоді просто чарівного контури у створенні фігурок людей, тварин, птахів, всіляких орнаментів і квітів.

 • Зробити корисну їжу ПРИВАБЛИВОЮ - не проблема! від Ліля Тєптяєва · додано 31.01.2010 18:24

  Смачно поїсти, мабуть, любить кожен. Інша справа - для кожного СМАЧНЕ індивідуальне. Всім зрозуміло - що для одного смакота, для іншого може виявитися "фубякою". І тут грають роль не тільки смаки з дитинства, але й сама наявність цього самого ДИТИНСТВА.

  Дорогенькі, ті хто має діток мене зрозуміють - нагодувати корисною їжею перебірливу дитину це практично геройство! Адже, як пояснити маленькій дитині що корисна їжа НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО має нам подобатися, але її ОБОВ'ЯЗКОВО треба їсти? І як взагалі можна "примусити" малу нехочуху їсти корисні продукти?

  А буває, що таким перебірливим виявляється й ваш коханий, який пічкається на робочій обідній перерві чим-небудь тільки не корисною їжею.

  Винахідливі японські дизайнери "веселої" корисної їжі пропонують свій варіант споживання продуктів для дітей та дорослих.

Всього 14 на 2 сторінках