Ринок супутникових ресиверів 2011: нові технології в блозі Всюдисущий маркетинг · від kseniya_www · додано 19.04.2011 18:20

Минулий рік для людей, які захоплюються різноманітним обладнанням для прийому супутникового телебачення порадував черговими, не схожими на інші моделі новинками - супутниковими ресиверами від португальської компанії-розробника Opensat Azbox Elite і Azbox Premium. Ресивери, виконані на прогресивному чіпі Sigma SMP8634, крім можливості приймати і записувати супутникові телепередачі мали широкі мультимедійні можливості.

Завдяки цьому рішенню користувач отримував за ціну в 400 умовних одиниць супутниковий HDTV ресивер та Full HD медіапрогравач.

Сама по собі торгова марка Azbox, що належить розробнику фірмі OpenSat Lda (Португалія) все частіше і частіше з'являлася на слуху і обговорювалася на тематичних форумах спрямованості супутникове тв.

Нещодавно ринок супутникових ресиверів прийняв досить великі зміни. Функції приймачів супутникового контенту зайшли дуже далеко за можливості звичайного прийому супутникового сигналу. Користувач від свого приймача хоче отримати не лише можливість для прийому сигналу, але і хоче використовувати його як мультимедійний пристрій, записувати телепрограми, вдатися у разі потреби до функції Timeshift, проглядати фото і прослуховувати музику.

Все це зробило продукти від Azbox актуальними і затребуваними на ринку.

Перелічимо основні можливості нових апаратів: запис на HDD (зовнішній або внутрішній), мережеві можливості (доступ до інтернету, RSS, YouTube і інших ресурсів), заміна другого тюнера на DVB-S2, DVB-C, DVB-T, базовий тюнер DVB- S2, використання як NAS обладнання, функції медіапрогравача, IPTV.

При всьому цьому Azbox Elite був досить простим апаратом, який здатен, не рахуючи запису і перегляду ТБ каналів з супутника, грати відео та аудіо файли. Отже крім супутникового ресивера ми одержали цілий HD медіаплеєр в одному корпусі.

Azbox Premium має відмінність від Azbox Elite в добре продуманій схемотехніці, до того ж старша модель має WiFi. У силу конструкційного рішення ресивером Premium Plus можливе без проблем користуватися лише як Combo ресивером, іншими словами один з тюнерів може бути супутниковим, а другий лише цифровим ефірним або кабельним.

Розробники вислухавши побажання споживачів і беручи до уваги специфіку ринку, сконструювали вдосконалену модель Azbox Premium Plus.

Ця модель здобула нове схемотехнічне рішення, залишаючись в незмінних розмірах, змінилася лише тільки функція доступу до жорсткого диска. На сьогоднішній день це можливо зробити використовуючи верхню шахту. Як і модель Premium, Premium Plus отримав можливість приєднатися до бездротової мережі за допомогою модуля зв'язку WiFi.

Через те, що Azbox Premium Plus створений на версії системи Linux, то в середовищі фанатів супутникового телебачення він здобув величезну славу, тим самим різні зовнішні "розробники" стали допрацьовувати функції нового апарату, доповнюючи різними удосконаленнями.

Укладаючи написане вище, можна легко зрозуміти, що купуючи Azbox Premium Plus Ви будете мати не тільки лише "наворочений" цифровий супутниковий ресивер з повним TWIN-функціоналом, а ще устаткування, яке дозволить відтворювати Full HD відео, показувати фотографії (JPG), подорожувати просторами інтернет і бути мережевим сховищем для вашого відео.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.