Ринок холодильників 2010 року в блозі Всюдисущий маркетинг · від kseniya_www · додано 08.01.2011 14:46

На сьогодні ринок холодильників в Україні є достатньо насичений різними марками. Звичайним холодильником вже нікого не здивувати, тому виробники стрімко збільшують виробництво холодильників із підвищеними функціональними можливостіями.

Звичайно, що торгівля побутовою технікою найбільше постраждала в результаті фінансової кризи, проте вже з осені 2009 року спостерігається незначне пожвавлення.

За даними маркетингової компанії Argus, в 2010 році імпорт холодильників зріс на 26%.

Основні постачальників холодильників є Росія, Білорусь, Південна Корея та інші країни.

Експорт ж навпаки маю спадаючу тенденцію. Обсяг виробництва побутових холодильників скоротилися.

В 2010 році холодильники мають найбільшу динаміку продажу серед всієї великої побутової техніки. Основною особливістю продажу в цьому році є збільшення долі продажу холодильників, морозильна камера яких знаходиться внизу. Відзначимо, що в другому кварталі 2010 року на дані групи холодильників припало майже 70% покупок, хоча минулого року такі холодильники обирали тільки 10% споживачів.

Однодверні холодильники сьогодні як виявляється не є популярними і складають тільки 5% ринку. Не відбувається і суттєвих змін в групах холодильників Syde by Syde. Вони як і раніше займають до чотирьох відсотків ринку.

Майже незмінною залишилася структура попиту на холодильників за класами споживання. Як і в минулих роках клас "А" - найбільш популярний і становить 57% ринку. Наступною за популярністю є модель А ++.

Аналізуючи рейтинги холодильників українських інтернет магазинів, можна виокремити лідерів: холодильники samsung RL29THCSW та холодильники LG GA-B409PQA, що в ціновому сегменті 450-550$.

В порівнянні із 2009 роком, доля продажу холодильників класу A++ зменшилася на користь класу А+, що є більш енерговитратна. На неї сьогодні припадає 13% покупок.

Що стосується морозильних камер, то їх обсяг продажу становив 96 млн.грн за другий квартал 2010 року. У порівнянні із 2009 роком обсяги продажу зросли більш ніж вдвічі. Таке стрімке зростання не могло позначитися на вазі морозильних камер на ринку побутової техніки. Тепер вони займають майже 6%, що в 2 рази більше, ніж минулого року.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.