Ринок швейних машин 2009 року в блозі Всюдисущий маркетинг · від kseniya_www · додано 26.08.2010 12:19

Огляд ринку в статистиці

2008 рік для текстильного обладннання закінчився крахом у порівнянні із 2007 роком. Це ми бачимо на графіку.

Підготовлено ACIMIT, основнано на національній статистиці галузі
Підготовлено ACIMIT, основнано на національній статистиці галузі

В 2008 році експортовано машин вартістю до 14 000 млн.євро. В Китаї зокрема імпорт впав на 27%, ще більше падіння імпорту в Індії (-33%) та Туреччині (-47%).

Імпорт текстильного обладнання в розрізі за країнами, % до попереднього року
Імпорт текстильного обладнання в розрізі за країнами, % до попереднього року
Основні країни експортери текстильного обладнання, в млн. євро
Основні країни експортери текстильного обладнання, в млн. євро

Новинки на ринку швейних машин

Виробники машин постійно розширюють асортимент своєї продукції, підвищуючи її продуктивність, збільшуючи набір функцій, полегшуючи технічне обслуговування і спрощуючи управління. Деякі з нових розробок, що з'явилися, представлені нижче.

Фірма Pfaff Industrien Maschinen GmbH (Німеччина) випускає швейну машину Pfaff 3519, призначену для виготовлення виточок на піджаках що містить привабливі швейними програмами, збільшену пам'ять для програм і ефективними елементами для управління процесами. Вона гарантує точне позиціонування деталей за допомогою лазерного променю і високу якість виточок, передусім при переробці смугастих і картатих матеріалів.

Для машин Pfaff 3734 і 3834, на яких ушивають рукави, розроблена нова протягуюча транспортна система, яка відкриває нові можливості для переробки "ніжних" матеріалів. Простягаючий пристрій розташовується за голкою і забезпечене окремим двигуном постійного струму. Примусовий ефект простягання гарантує оптимальне транспортування матеріалу, гладке розташування шва і рівномірне утворення стібка, особливо при переробці чутливих тканин.

Інтегровані робочі місця швачці Pfaff 3822 (сточування і ступінчасте обрізання кромки піджака) і Pfaff 3801 (ратинування рукавів і виготовлення пройми) оснащені новим поколінням обслуговуючої панелі сенсорного екрану. Ця панель спрощує обслуговування швейних машин. Швейні програми створюються і накопичуються за допомогою сенсорного екрану.

Швидкісна швейна машина Pfaff 1525 з потрійною подачею оснащена пристроєм SSD для встановлення пропуску стібка, новим великим петельником Jumbo і новим пристосуванням для затиску нитки. SSD є системою забезпечення якості, яка контролює кожен стібок під час шиття. У разі його пропуску машина автоматично зупиняється, і поступає оптичний сигнал. Зшивана деталь в цьому випадку відсортовується або негайно відновлюється, що дозволяє уникнути дорогих і трудомістких швацьких робіт і мінімізувати витрати та затримки в термінах шиття.

Пристрій SSD гарантує максимальну міру надійності шиття. Новий пристрій для затиску нитки, що служить чистому початку шва, і великий петельник Jumbo (на 50% більший об'єм) роблять цю машину ще привабливішою і ефективнішою для автомобільної промисловості і виробників м'яких меблів.

Ці додаткові пристрої має в розпорядженні стандартна швидкісна швейна машина 1181/1183, що значно розширює спектр її застосування. Цьому також сприяє застосування швейних ниток 80-30/3 Syn.

Для любителів шиття і професіоналів в цій області компанія Pfaff створила швейну машину Grand Quilter, що виконує 1600 стібків/хв., з робочою площею 225-160 мм. Вона дозволяє виготовляти стьобані ковдри, виконувати довгі стандартні стьобання на товстих або важких матеріалах. Ця машина ідеально підходить для обробки великих кусків матеріалів, а автоматичне регулювання стібка гарантує його пристосування до товщини матеріалу.

Попереднє регулювання натягування нитки сприяє тому, що стібок рівномірно і точно розміщується на матеріалі. Натиснення кнопки вистачає, щоб голка залишилася в матеріалі і без зусиль обернулася. Завдяки колінному важелю, який піднімає і опускає лапку, або важелю зворотного ходу, що реагує на тиск ліктьового згину, машина замість шиття вперед шиє назад.

Красиві декоративні шви і єдина у своєму роді система інтегрально-диференційованої подачі відрізняють машину Classic Style Quilit 2027. У ній поєднується обробка тонких матеріалів і багатьох шарів. Вона містить інтегрований ниткоодягач, можливість для численних позиціонувань голки для чітке відстрочення країв матеріалу без його переміщення, дуже точним позиціонуванням лапки при переробці товстих або багатьох шарів матеріалів.

Швейные машины от магазина lapka.com.ua

Компанія Elna International Corp. S.A. пропонує незвичайну, багатоцільову швейну машину Elna Xquisit II з багатьма перевагами, в якій об'єднані традиційне і декоративне шиття. Вона оснащена заводною машинкою для заправки нитки в човник і автоматичним програмованим пристроєм для обрізання нитки. Якщо нитка закінчилася, то машина зупиняється і потім автоматично її намотує. Потім робота триває там, де вона була зупинена. Нова машина має численні практичні і унікальні функції.

Візерунки для вишивки можна на дисплеї збільшувати або зменшувати, повертати або дзеркально відбивати. Їх можна комбінувати за допомогою математичної програми Xpressive. Вона також дозволяє створювати і деталізувати візерунки і вишивки.

Elna також розробила нову швейну машину Pro Quilters Dream 7200 з екстремально-довгим рукавом (22,5 см), який в комбінації з іншими особливостями конструкції (столик для простьобування) створює прекрасну основу для виконання різних типів робіт. Вона виконує 127 видів стібків, дозволяє робити написи з використанням букв з 2 алфавітів і отримувати 7 різновидів петель. Швидкість шиття - до 1000 стібків/хв. Можна здійснювати різноманітні операції по довжині і ширині усіх стібків, отримувати ефект дзеркального відображення.

Наявність великого наочного екрану полегшує контроль над усіма операціями під час шиття. При зшиванні багатьох шарів тканин або спеціальних матеріалів забезпечується тонке регулювання тиску притискної лапки і точний контроль цього процесу. На цій машині можна застосовувати дві конічні бобіни з нитками замість котушок, як це відбувається у інших аналогічних машин. Наявність окремого двигуна дозволяє намотувати котушку під час шиття.

Іншою розробкою фірми є модель Quilters Dream 6600, розрахована, передусім, на роботу з творчим підходом і що робить 200 стібків, які разом з написами можна виконувати в будь-якій послідовності. У неї є три пристрої, що запам'ятовують, кожен з яких розрахований на 50 стібків. Верхній багатоцільовий кожух відкидається вгору, і при цьому стає видно таблиця із зразками стібків. При відкиданні вниз він служить для захисту кнопок і рідкокристалічного екрану. Під час шиття можна змінювати довжину і ширину стібка.

Простий в обслуговуванні вбудований нитковдівач полегшує роботу. Інтегрована кнопка пуск/зупинка, регулювання підйому і зниження лапки дуже полегшують поводження з машиною.

Концерн Du" rkopp Adler AG (Німеччина) продовжує розвивати давно зайняту нішу - автомати для виготовлення петель. Компанія створила новий автомат 580 Multiflex з цифровим програмним управлінням для виготовлення петель з очком. У нього передбачений вибір між двома різними типами ножів, численними варіантами петель, які виготовляються без механічного переоснащення. На автоматі можна реалізувати розрізи різної довжини за допомогою одного чи багатократних розрізань. Цей автомат можна застосовувати у виробництві піджаків без реверсу.

Немає необхідності у витратах часу на заміну різального блоку і ножів і переміщення оброблюваного матеріалу від однієї машини до іншої. Витрати на програмування зменшуються за рахунок наявного автоматичного розпізнавання положення петлі. Крім того, при заміні кольору або самої нитки потрібно тільки одноразове втягання нитки. При зміні довжини розрізу можна уникнути помилок, т. я. досягається абсолютно ідентична задумці картина петлі.

Обслуговування автомату просте, оскільки до початку роботи вибирається і застосовується необхідний тип ножа. Параметри встановлюються і програмуються, і програма поширюється на увесь цикл виготовлення. На думку розробників, новий автомат незамінний для виготовлення піджаків, жіночий верхнього і спортивного одягу, т. я. забезпечує значну економію.

На ярмарку IMB концерн уперше продемонстрував за допомогою серії М-турі платформу для середніх швейних машин, яка відкриває нові можливості для функціональності і гнучкості усіх видів середніх робочих місць. Першим представником цієї серії є швейна машина з плоскою платформою човникового стібка класу 867 з 8 підкласами і варіантами Есо і Classic. Варіант Есо є базисним і не має в розпорядженні автоматичних функцій.

Фірма Janome створила швейні машинки Memory Craft 6500P, в якій об'єднані усі бажання швачок: широкий простір для пропуску матеріалів, колінний важіль, великий рухомий стіл і багато чого іншого. Ця модель з'явилася на ринку у кінці 2003 р., а в жовтні 2005 р.була представлена вдосконалена машина Memory Craft 6600P, яка разом з електронними ножицями для ниток, плавним регулюванням тиску лапки, "інтелігентну" синхронізацію стібків має освітлення усієї робочої зони, кнопкою пуск/зупинка, ножним пускачем і дисплеєм для отримання чіткого уявлення про процес шиття.

Швейные машинки Janome от магазина Lapka.com.ua

У її пам'яті є деякі нові стібки для спеціальних швів. Багато інших стібків можна індивідуально змінювати в основній установці завдяки пристрою Stich Gustomizers.

Виробнича програма фірми також включає машину JEM 720, яка важить 5,5 кг при збереженні потужності роботи, простому оснащенні і ціні менше €1000. Вона має верхню подачу, спеціальну лапку, високу продуктивність і інші корисні практичні якості, проста в обслуговуванні.

Комп'ютерні швейні машини серії NV компанії Brother завдяки своєму ергономічному дизайну, надають широке робоче місце для комфортного шиття як по висоті, так і ширині. Транспортер, що відкидається, і оптимізована фірмою лапка забезпечують вільне проходження матеріалу. Їх доповнює рухомий столик в якості спеціального оснащення. 429 запрограмованих стібків надають великі можливості вибору.

Крім того, машини моделей NX - 400 і NX - 600 мають в розпорядженні практичний колінний важіль для підйому і опускання лапки і автоматичний пристрій для обрізання нитки. При цьому обидві руки залишаються вільними для повернення і подачі матеріалу.

Для виконання різних робіт особливо доцільно застосовувати професійну машину PQ 1500, яка має в розпорядженні особливо велику робочу поверхню і великий простір для проходження об'ємних виробів. Транспортер, що відкидається, і колінний важіль роблять можливим вільне проходження матеріалу. Спеціальна фірмова подача голки полегшує переробку різних важких матеріалів. Лапка і великий рухомий стіл є стандартним оснащенням.

Виробнича програма компанії також включає машину Innov - is 1500D з великим простором для роботи, який дає можливість для виготовлення без зусиль виробів великих форматів. Разом з 100 запрограмованими стьобаннями вона пропонує нову функцію My Custom Stich - розробку власних стібків і створення персонального стилю. Особливо комфортними є автоматичне шиття на початку і кінці кожної операції, автоматичне обрізання верхньої і нижньої ниток, підйом і опускання лапки за допомогою електронного колінного важеля.

Наявність спеціального пристрою дозволяє у будь-який момент вільно дивитися на положення голки. Ця машина також має в розпорядженні великий додатковий рухомий стіл.

Фірма KSL Keilmann Sondermaschinenbau GmbH (Німеччина) робить швейну установку KL 100 з цифровим програмним управлінням, яка відноситься до установок нового покоління. Вона забезпечує автоматичну переробку технічних текстильних матеріалів усіх видів при виготовленні оббивок, мішків безпеки, фільтрів або матраців з отриманням ексклюзивної і відтворної якості при високій продуктивності і безмежному різноманітті малюнка рядка. Цей автомат сконструйований і виготовлений за принципом універсальних вузлів.

Він сполучає деталі за допомогою шиття, склеювання і зварювання.

Компанія Aisin Europe S.A. пропонує вишивальні машини ESP 9000 і L - Profiler. Перша з них оснащена 15 голками і виконує плоску вишивку на головних уборах та ін. L - Profiler має поле для вишивки 350х1000 мм і застосовується для вишивки на прапорах, картинах, столових скатертинах, одязі і інших виробах.

Маленьке диво створила компанія Вaby lock Deutschland GmbH (Німеччина) - оверлок BL 54 для нижнього сегменту цін, який дозволяє обробляти крайовим рядком і шити з використанням 2-4 ниток. Завдяки відкиданню комплексного опорного столика стає вільним, легко доступним і простим шлях для втягання нитки в петельник. Разом з традиційними стібками він виконує декоративні стібки на тонких матеріалах.

Вы можете купить оверлок на lapka.com.ua

Його відрізняє наявність двох потрібних і дуже корисних деталей: пристрої для обрізання нитки і подачі матеріалу, які знаходяться на опорному столику.

Фірма Pro Las GmbH (Німеччина) випускає лазерну машину TexWeld Pro, яка відкриває абсолютно нові можливості для прямого зварювання технічних текстильних матеріалів. Її застосування не вимагає наступного ущільнення шва і дозволяє скоротити тривалість обробки і витрати.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.