Негатив в соціальній рекламі в блозі Всюдисущий маркетинг · від kseniya_www · додано 02.05.2012 16:54

Реклама не завжди є комерційною. Вона потрібна не тільки виробникам та продавцям товарів та послуг. Деколи й уряду вигідно замовляти рекламу, яка може змінити поведінку суспільства. Деколи це потрібно не тільки уряду, а соціальним організаціям.

Як правило, в розвинутих країнах соціальна реклама спрямована на те, щоб суспільство задумалось над якоюсь проблемою: чи то глобального потепління, чи то сніду, бездомних людей, тварин і т.д.


В Україні також практикується соціальна реклама. Всі пам'ятають чорні бігборди із надписами: "Мамо, чому я урод?". Така реклама спрямована на вирішення проблеми наркоманії та алкоголізму. Психологи кажуть, що українська соціальна реклама негативно впливає на психіку. Можливо, її замовники просто хочуть боляче вдарити по проблемі, однак безтактовність розробників просто вражає.

Ось реклама релігійного змісту на зміну свідомості молоді. Правда, на мою думку, реклама настільки саркастична, що зовсім не хочеться вдосконалюватись під час посту, а навпаки, хочеться висміяти такого духовного наставника...

Враховуючи нещодавні події в Дніпропетровську, побачивши такий надпис, страшно взагалі сідати в громадський транспорт.

Уряд дбає про пенсіонерів. Пенсіонер живе з податків, легалізуй свої доходи.

Немає нічого страшнішого в світі за самотність твоїх батьків. Окрім негативу, реклама ще й містить 3 граматичні помилки.

Такою є соціальна реклама за кордоном.

Більше 300 000 дітей в Німеччині щорічно страждають від сексуального насилля
Більше 300 000 дітей в Німеччині щорічно страждають від сексуального насилля

Чому соціальна реклама є в основному негативною? Чому не роблять соціальну рекламу, яка заставляє посміхнутись? Невже владі не потрібне щасливе населення з хорошим настроєм?

Не хочеться завершувати песимістично. Нещодавно попався в інтернеті позитивний ролик, свого роду, також соціальна реклама, спрямована на позитив.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.