Блог Всюдисущий маркетинг

Скільки людині потрібно для життя? - Поїсти, одягнутися і поговорити. Чому ж тоді, озираючись навколо, ми бачимо, що нас оточує величезна кількість товарів, без яких ми реально можемо обійтися. Хто нав'язує нам брендові сонячні окуляри, мобілки з яблучком, плазмові екрани, підвісні стелі з підсвіткою, фінгерборди? Наука маркетингу пояснює причину чому нам це все потрібно? Мало того, її завданням є зробити із найбезглуздіших товарів та послуг - нейнеобхідніші. В цьому блозі я хочу показати яким буває маркетинг, який він є в Україні, які його перспективи.

 • Негатив в соціальній рекламі від kseniya_www · додано 02.05.2012 16:54

 • Что ожидать на рынке недвижимости Киеве в 2012 году? від kseniya_www · додано 11.11.2011 22:48

  Компанией LaSalle Investment Management определен топ 100 городов, недвижимость в которых является наиболее привлекательной для инвестирования.

  1 коментар
 • Оценка рынка недвижимости Нижнего Новгорода від kseniya_www · додано 02.07.2011 13:11

  В Нижнем Новгороде работает около 170 агентств из недвижимости, 40% из них объединенные в Нижегородскую гильдию риэлторов (НГР). Лидирующими компаниями являются те, которые имеют большой штат агентов - это "Выбор", "Кварц", "Монолит", "Шанс", "Адресов".

 • Ценовой мониторинг украинского металлопроката від kseniya_www · додано 28.06.2011 22:34

  Как сообщает издание "Металлика", цены на металлопрокат характерны географическому размещению производителя. То есть самые низкие цены зафиксированы в Днепропетровске и Донецке - в силу уменьшения расходов на транспортировку и разгрузку продукции. Соответственно противоположный ценовой полюс всегда принадлежит столице - Киеву. Здесь и конкуренции поменьше - соответственно по-етому и производители диктуют свои условия сотрудничества. Расценки для южной части Украины колеблются где-то между данными двумя ценовыми диапазонами.

 • Рынок газобетонных блоков Украины від kseniya_www · додано 17.06.2011 16:48

  В Украине в основном производится газобетонные блоки плотностью 400-500 кг/куб.м. Блоки плотностью в 600 кг/куб.м. производятся под заказ для строительства высотных домов.

  Особенно популярными являются блоки плотностью 400 кг/куб.м. и шириной в 375 мм. Это и не удивительно, поскольку стена такой ширины не будет требовать дополнительного утепления, а запаса прочности этому материалу хватит, чтобы удержать несущую стену двухэтажного здания.

 • Лицензирование детских игрушек від kseniya_www · додано 06.06.2011 12:09

  На сегодня в нашей стране лицензионными игрушками являются фигурки персонажей из мультфильмов, брендовые куклы и конструкторы лего. Однако немногие из родителей готовы отдать за куклу 500 грн, когда ее китайская точная копия стоит 90 грн, кроме того, отмечу, что на каждом шагу в крупных городах в переходах продаются недорогие Спанч Бобы, Белочки из Ледяного периода и монстрики Селли из корпорации Монстров. Конечно, что все эти игрушки по 30 грн - это контрабанда, доля которой на поприщах рынка игрушек СНГ очень большая.

 • Значення Китаю в розвитку ринку авторучок України від kseniya_www · додано 03.06.2011 16:00

  Розвиток ринку канцелярських товарів в новій Україні почався в першій половині 90-х років, коли на прилавки магазинів хлинула імпортна продукція, у тому числі і авторучки. Тут необхідно мати на увазі, що найбільше авторучок припало на нижчий ціновий сегмент. Справа в тому, що треба було заповнювати вакуум, що утворився в результаті закриття ряду заводів, що робили ручки.

 • Рынок часов класса "Люкс" в Украине від kseniya_www · додано 01.06.2011 22:29

  2010 год благотворный для производителей швейцарских часов. Как отчитываются таможенные службы, в 2010 году чувствуется рост объемов завозов швейцарских часов в Украину.

 • Ринок керамічної плитки в 2010 році від kseniya_www · додано 17.05.2011 19:39

  Надлишкові виробничі потужності виробників керамічних плиток, що викликані шаленим попитом під час росту будівництва в докризовий період, зумовив розвиток виробництва, орієнтованого на експорт до країн СНГ. Для вітчизняного українського ринку характерним є перевага обсягу експорту над імпортом.

 • Огляд ринку дизайнерського паперу від kseniya_www · додано 07.05.2011 17:44

  У світі виробляються не менше ніж 10 тисяч видів дизайнерського паперу. Щороку дизайнери уважно слідкують за тенденціями моди, зокрема в 2009 році особливо модним було поєднання чорного, білого, сірого та яскравих кольорів червоного, зеленого та жовтого відтінків. За останні 2 роки дуже стрімко збільшився рівень "гламурності" дизайнерського картону, який використовується для пакування біжутерії, косметики чи будь-яких інших дизайнерських дорогих речей.

Всього 43 на 5 сторінках