Границы старости в блозі Ego Blog · від Ego · додано 02.04.2010 22:21

В этом посте я хотел бы поразмышлять на тему, что следует делать пожилым людям, а от чего уже можно было бы и отказаться))

Начнем с женщин.

Как вы считаете, до какого возраста женщина должна использовать косметику или какую-то экстравагантную одежду на том уровне, на котором использовала их в молодости или в зрелом возрасте? Прошу иметь в виду, я не спрашиваю "должна ли женщина следить за собой" или "должна ли она хорошо выглядеть" - я имею в виду именно количество и качество макияжа и т.д. у старушек.

Да, я хоть и не женщина, но могу представить насколько это переломный момент для нее, когда приходится отказываться от чего-то, что ты использовала большую часть своей жизни, и уже считаешь "это" неотъемлемой частью себя самой. Речь идет даже не о конкретной помаде или тенях, а о самом желании следовать в ногу с модой или хотя бы тем стилем, что сама для себя определила.

Но ведь в большинстве случаев такая вот старушенция будет выглядеть мягко говоря смешно. (Смотрим фото)

Перейдем к мужчинам.

Для них у меня тоже заготовлен пикантный вопрос. До какого возраста стоит заводить детей? (Если физиология позволяет, естественно).

Вот вам случай из жизни: этому старику 75 лет и недавно он вновь стал отцом.

Джерри Беркс - бывший водитель. Его жене, Дон, 41 год. Джерри держится бодрячком, ест бананы, и утверждает, что именно любимый фрукт помог ему в "создании сына".

В общем, то, что пожилой человек умеет радоваться жизни, любить, относится ко всему позитивно - это, конечно, прекрасно.

Но мне интересно, а задумывается ли этот человек хоть немного о будущем своего сына? "Сделать ребенка" в таком возрасте - уже было крайне опасно, ибо чревато всякими генетическими отклонениями. Джерри просто положился на Судьбу? Как-то не слишком мудро, на мой взгляд. Ну, и конечно, стоит упомянуть, тот факт, что остаться без отца в молодом возрасте - это не так уж и весело (этот факт как-то не принято обсуждать по тактическим соображениям, но должна же присутствовать какая-то трезвость в отношении к родным, в конце-концов!).

В любом случае, я желаю Джерри и его сына здоровья и долгих лет жизни, и благодарю за тему для наших с вами размышлений.

Коментарі

 • Ліля Тєптяєва · 03.04.2010 00:59 · #

  ну ти і питання піднімаєш...))

  значиться так...як на мене, косметика в любому віці має бути не тільки якісною, але й "невидимою", а чи вона буде такою на молодій жінці, чи на старшій - результат буде однаковим - приховувати недоліки і підкреслювати красиві риси обличчя...

  щодо чоловіка - нічого поганого в цій ситуації не бачу...ну захотів він мати дитину, любить сина, доглядає і виховує його - МОЛОДЕЦЬ! А якщо син залишиться в малому віці без батька...погано звичайно, але ж не найгірший варіант, живуть діти й взагалі без батьків...

  а от дружину цього чоловіка мені складно зрозуміти...невже кращої кандидатури для нареченого не знайшлося?..хоча...

 • хохляцький шпигун · 03.04.2010 01:28 · #

  мало питань для обговорення! косметика/зовнішній вигляд і діти.

  коли я була маленька мені здавалось, що тридцять років то вже старість. потім старими я вважала людей яким за 50, а от коли я працювала в інституті (середній вік працівників на момент мого приходу був 53 роки) до мене дійшло, що старість це не вік, а спосіб життя і внутрішні відчуття.

  вернусь до поставлених питань. отже, зовнішній вигляд. зараз маю для прикладу двох жіночок за 60, одна з них працювала в держструктурах і постійно користувалась косметикою, різними масками, примочками, присосками. друга працювала в інституті - ніколи цим не користувалась. перша виглядає паршиво, друга - досить так симпатично, навіть прикольно, як мінімум шкіра виглядає набагато краще і свіжіше. висновок - якщо жінка пропагує природній вигляд, то проблем з косметикою в неї не буде ніколи. а якщо вона вміла підкреслювати плюси замолоду, то в більш зрілому віці таких проблем не буде. одяг - одяг завжди підкреслює виграшні сторони фігури і приховує недоліки - у жінки або є те відчуття, або його немає, не залежно від віку.

  взагалі в кожному періоді є свої позитивні моменти, треба лише про них не забувати. можна і в шістнадцять плакати над собою, а можна і в дев"яносто подавати себе так, щоб оточуючі захоплювались тобою.

  щодо чоловіків і дітей. то в Україні прийнято спонсорувати дітей чуть не до їхньої старості, а за кордоном все не так. навіть якщо такий таточко через кілька днів помре, то залишиться мама, якій сорок один. тут хіба можливість синдрома Дауна мала б зупиняти. а ще, більшість людей вірить (ну десь там глибоко в душі, ну може зовсім трішечки, але вірить), що будуть жити вічно)) мені здається, що той мужчинка з таких)) а ще, може в них є ще якісь діти? може на них надіються?

 • kseniya_www · 03.04.2010 13:33 · #

  а я знаю пари з великою різницьою в віці.. 20-30 років ) тай нічо, живуть собі... ну деколи так буваэ шо по духу підійшли.. і не хочеться шукати кращої кандидатури.

 • kseniya_www · 03.04.2010 13:39 · #

  ну да, тьотічки на картинках - це трошки ізврат...

  ну але мені дуже симпатизують 60-70 річні жіночки які слідкують за собою, не розвалюються, мають непогані фігурки (ну як непогані, з віком все одно все не так, але тримаються струнко), одягаються відповідно до віку, але по сучасному - джинсаки, кроси... до таких людей хочеться прислухатись ))

  а з чоловіками я тут взагалі проблем не бачу... участь чоловіка в народженні дитини мізерна, все одно в більшості сімей виховання малечі лягає на 70% на плечі мами. тому ну забабахалось дитя - тай добре )) головне аби здорове.

 • CYBERMAG · 04.04.2010 08:27 · #

  >> участь чоловіка в народженні дитини мізерна, все одно в більшості сімей виховання малечі лягає на 70% на плечі мами. тому ну забабахалось дитя - тай добре )) головне аби здорове.

  Тут ти права на всі сто...

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.