Черевик, в якому можна покататися в блозі Цікавинки · від Вікторія · додано 29.03.2011 16:08

Місто черевичків оживає завдяки китайській взуттєвій компанії, яка зробила один з самих незвичайних автомобілів. Величезний туфель тепер роз'їжджатиме по вулицях міста, рекламуючи взуття. Автомобіль, вартістю ні багато, ні мало, а 6500 $.

На здійснення цієї мрії пішло 200 футів шкіри, але потрібно віддати належне – виглядає автомобіль як справжній черевик від відомого кутюр'є.

Звичайно, на такому транспорті сильно не розженешся, його швидкість всього 30 км/ч, та і у вузьких провулках є велика вірогідність застрягти, але що вже тут поробиш! Інші черевики і того не зможуть...

Розробники поклопоталися і про екологію, автомобіль працює на електриці, а значить, викиди в довкілля зведені практично до нуля. Компанія планує створити ще 40 автомобілів-черевиків, різних моделей для презентації себе по всьому Китаю.

Не сперечаючись, рекламна компанія у них розвинена на рівні, хоча і декілька марнотратно. Ну а що стосується руху — те і зовсім простіше взяти таксі недорого, ніж пересуватися на настільки ексцентричному предметі, та ще і взуттю...

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.