Про що не можна говорити з чоловіком. ТОП-5 заборонених тем в блозі Цікавинки · від Вікторія · додано 14.07.2010 15:38

Cильна стать і прекрасна стать не завжди добре розуміють один одного. Поки ці невідповідності залишаються частиною любовної дуелі, вони тільки додають гостроти стосункам. Проте є ситуації, коли чоловік не прощає таких помилок і ставить на предметі свого захоплення жирний хрест.

П'ять вразливих точок чоловічого самолюбства.

Вразлива точка № 1. Вони бояться бути смішними

Чоловік - істота набагато більш вразлива ніж жінка, і більш інфантильна. Особливо в сучасному суспільстві, коли споконвічно чоловічі заняття - війна і полювання - стали перевагою незначної кількості представників сильної статі йому чужі, а способів довести свою силу не так уже й багато. Майже кожен чоловік таїть у собі хлопчика, такого собі Пітера Пена, який не проти погратися і життям, і жінками. Пітер Пен претендував на те, що він - дуже важлива персона, хоча обожнював всіх підставляти і насміхатися. Але коли «гралися» з ним, а він не міг контролювати ситуацію, Пітер приходив в лють. От і будь-який чоловік більше всього на світі боїться видатися смішним - адже це означає невизнання його спроможності.

Порада жінкам: Будьте обережніші з глузуванням в чоловічу адресу. Вони в жодному разі не повинні стосуватися його зовнішності, інтимних можливостей, членів його сім'ї, його здатності заробляти гроші. .. Список можна продовжити.

Вразлива точка № 2. Вони не хочуть «танцювати під дудку»

Біологічне завдання чоловіка як розвідника, першовідкривача, експериментатора сформувала його темперамент, що не терпить одноманітності та штампів у поведінці. Але ось парадокс: армія все-таки складається з чоловіків, що підкоряються командирові і ведуть регламентований спосіб життя. Справа в тому, що в силу своєї психологічної рухливості чоловіки швидше реагують на зміну ситуації та чіткі словесні формулювання, тому в чоловічому середовищі набагато простіше встановити зовнішню дисципліну.

Тим не менш, якщо у якості «командира» намагається виступати улюблена жінка, це сприймається як насильство над сокровенною сутністю чоловіка (командирів йому і так вистачає) і може начисто відбити бажання спілкуватися з такою жінкою.

Ось чому, багато чоловіків так не люблять дарувати квіти тим, з ким у них вже зміцнилися відносини. Їм здається, що таким чином їм нав'язують певний стереотип поведінки, їх «водять на повідку», змушують виконувати всі очікування. Цього мінлива і волелюбна чоловіча природа не терпить.

Порада жінкам: Міняйте стереотипи поведінки, поменше говоріть «так всі роблять», «так належить», намагайтеся бути непередбачуваною.

Вразлива точка № 3. Вони ненавидять говорити про своє здоров'я

Чоловіки рідко ходять до лікарів, по можливості уникають лікування, «тягнуть до останнього». Причина проста - вони бояться болю. За життя їм не доводиться терпіти стільки, скільки жінкам. Одні пологи чого варті! А тому до фізичних страждань чоловік менш готовий, і просто губиться перед ними.

Крім того, погодитися піти до лікаря для чоловіка - рівносильно «поступитися», «програти» у боротьбі з життям.

І вже тим більше чоловік не буде обговорювати свої проблеми з жінкою, яка йому подобається! Жалість, співчуття і інші подібні почуття, які у прекрасної статі іноді є синонімами любові, чоловічій природі не властиві. Про це говорить і жорстока приказка: «Чоловік любить жінку здорову, а брат сестру - багату». Чоловік підсвідомо знає, які почуття в нього викличе жінка в подібній ситуації (хоча може і приховувати це від себе і від неї), і не хоче здатися жалюгідним, слабким. Він сам не дуже здатний до співчуття, і йому важко повірити, що на це здатні інші.

Порада жінкам: Обговорювати проблеми чоловічого здоров'я можна тільки з чоловіком, та й то, лише пропонуючи йому позитивні виходи зі становища. Якщо чоловік просто залицяється до вас, краще про його здоров'я не говорити.

Вразлива точка № 4. Вони не терплять з'ясування відносин

Тут пролягає найбільший вододіл між жіночого та чоловічого природою - прекрасна стать обожнює поговорити! Чоловіки ж віддають перевагу вчинкам. Вони взагалі не дуже здатні аналізувати свої почуття. Вони покладаються на інстинкт, імпульс. Тому довгі розмови про те, «як ти насправді до мене ставишся», здатні викликати роздратування і навіть розрив.

Порада жінкам: перемивати кістки чоловікам з подругами. А свого чоловіка у з'ясування відносин не втягуйте.

Вразлива точка № 5. Вони приходять в лють від того, що їх «кинули»

Чоловік в любові прагне перш за все до результату. Для нього кращим доказом почуттів жінки є інтимні стосунки. І тому він сприймає будь-який загравання як запрошення до дії. Якщо ж з'ясовується, що це була просто гра чи жарт - пощади не чекайте. Отримавши відмову, він спробує «повісити» на вас всіх «собак», звинуватити у всіх можливих недоліках, щоб переконати себе, що втрата була невелика. Щоправда, ентузіазм, з яким він цим займається, буде свідчити як раз про протилежне. Ви ще можете все переграти, проте другого вашого «динамо» він уже не пробачить.

Порада жінкам: Тут варто підіграти своєму партнеру, адже вам це нічого не коштує! Йому хочеться, щоб ви виправдовувалися, доводили свою неповторність і чарівність.

Це продовження любовної гри, і якщо ви налаштовані серйозно, то це тільки посилить його бажання бути з вами. За Фрейдом, в основі чоловічої агресії проти жінки завжди лежить сексуальна зацікавленість. Якщо ж ви «нічого такого не думали», краще відійти в сторону і дати це зрозуміти однозначно.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.