Про що можуть розповісти риси обличчя? в блозі Цікавинки · від Вікторія · додано 10.02.2010 12:13

У нашому житті хоч-не-хоч, а постійно стикаєшся з людьми: в магазинах, в метро, в парку і просто на вулиці. Там і тут нас оточують обличчя людей. Що можна сказати про людину, дивлячись на її обличчя? Дивлячись на риси обличчя? Багато чого! Починаючи від характеру до нахилів, звичок і так далі. Отже, приступимо:

Брови

Густі, темні, що зрослися на переніссі видають важкий примхливий характер. Носій таких брів - лідер, що стоїть на своєму всупереч усьому. Часто він несвідомо тисне на оточуючих. Гладкі, мало виражені брови - ознака вірності, така людина буде хорошим другом для вас. Великі волоски на бровах - ознака мудрості, людина з такими бровами проживе довге життя. А добре окреслені по всьому контуру, видають мудрого чоловіка, що відповідає за свої дії. Таким людям властиві також зарозумілість і гординя.

Очі

Великі очі свідчать про розум, витонченість та творчу натуру. Люди з маленькими очима - найкращі віддані друзі з твердими моральними та життєвими установками. Глибоко посаджені та широко розставлені очі видають романтичну натуру. Витрішкуваті очі має людина-гравець, що відчуває «наживу», володар таких очей ніколи не упустить свого.

Ніс

Короткий ніс - ознака м'якотілості, нерішучості. Прямий ніс - чесна натура, справедлива у всьому. Довгий ніс - прониклива натура, мислитель. Кирпоносі люди життєрадісні, легкі на підйом, але не надійні в плані секретів. Володар орлиного носа - натура владна, горда, пихата. Ніс «картоплею» буває у людини доброї, поступливої вдачі. Роздвоєний кінчик носа – підлабузництво, прислужництво. Ніс з невеликою горбинкою - невпевненість в самому собі, наявність проблем з ухваленням рішень.

Підборіддя

Ямочка на підборідді - ознака бурхливого темпераменту і сексуальності. Людина з таким підборіддям - вічна дитина, її завжди тягне побешкетувати, однак іноді в своїх іграх вона заходить надто далеко. Гостре підборіддя - ознака ненадійного здоров'я. Кругле підборіддя - людина нудна, завжди замкнена в собі.

Губи

Широкий рот з тонкими губами - рішучість, твердість духу, енергійність і гордість. Губи півмісяцем видають гумористів, улюбленців натовпу. Володар губ у формі вигнутого лука вічно в образі на себе, на оточуючих і взагалі на все. Маленький рот з тонкими губами - дуже критична натура, завжди стоїть на своєму. Люди з повними губами - чутливі натури, романтики, хоча іноді бувають досить легковажні в любові.

Вуха

Загострені вуха - ознака непостійності характеру. Великі вуха свідчать про чутливість і добродушність. Довгі мочки - про мудрість, людина з такими вухами проживе довге життя. Мало виражені мочки - делікатність.

І хоча наука «розуміння людини за рисами обличчя» має тисячолітню історію, сучасні вчені вважають, що за рисами обличчя неможливо напевно сказати про людину що-небудь конкретне.

Коментарі

  • Ліля Тєптяєва · 10.02.2010 20:41 · #

    колись давно цікавилась фізіогномікою (завжди всміхаюсь, коли це слово чую чи вимовляю), але не спостерігаю переконливих доказів правдивості цієї науки

  • kseniya_www · 11.02.2010 16:17 · #

    я - вірна, я відданий друг з твердими моральними життєвими установками, критична, чесна і справедлива, вічна дитина, сексуальна і темпераментна, мудра.. абалдєть ) так би читала і читала про себе... ))))

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.