Незвичайні "зебри" на канадських дорогах в блозі Цікавинки · від Вікторія · додано 25.11.2009 15:28

Кожного дня ми зустрічається з цими "тваринами" на дорозі. Подекуди їх добре видно, десь вони майже непомітні, а в деяких місцях тільки пам'ятають, що колись тут був пішохідний перехід.

На перший погляд - це звичайні білі смужки, проведені через однакову відстань, що допомагають перейти через дорогу. Що ж в них такого? Тут варто сказати, що приблизно 25% нещасних випадків на дорозі відбувається за участю саме пішоходів.

Як привернути увагу пішоходів до "зебри" і постаратися щоб водії зменшили перед ними швидкість? Цілком незвичайний спосіб для цього придумав канадський художник, Пітер Гібсон (Peter Gibson).

Він подійшов до проблеми "зебр" (і дорожньої розмітки в цілому) трохи інакше, за що місцева поліція, звичайно, пред'явила йому звинувачення в 53 випадках псування розмітки. Але все обійшлося благополучно і зараз твори Гібсона може побачити кожен у місті Монреаль.

Інші незвичайні "зебри" створені братами Давидом і Габріелем Адріано (Davide and Gabriele Adriano). Ідея їх незвичайного проекту - створити пішохідні переходи, які були б частиною міста і характеризували б саме його культуру.

Факт - такі "зебри" справді приваблюють пішоходів і роблять водіїв уважнішими.

Коментарі

 • kseniya_www · 25.11.2009 23:35 · #

  кльово... я тоже хочу жити в такому місті

 • Ліля Тєптяєва · 26.11.2009 02:47 · #

  Яка краса!

  Можна було б і у нас таке утнути.

  Назбирати молодих художників, видати пензлики і білу фарбу - що може бути простішим?

  Найскладніше, мабуть, в нашій країні - отримати дозвіл у чиновників на таке відсебячництво.

 • Sashynja · 26.11.2009 04:16 · #

  Які веселі смужечки!

 • CYBERMAG · 27.11.2009 17:35 · #

  В Україні з цим проблеми будуть. У Правилах Дорожнього руху є чітко описаний вигляд пішоходного переходу. Тому при таких "художествах" довести, що водій порушив правила буде практично неможливо. У суді він може сказати, що на квіточках він не повинен пропускати пішохода і буде правим.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.