BLOOM – екологічно чистий житловий будиночок в блозі Цікавинки · від Вікторія · додано 23.10.2009 11:50

Розроблений дизайнером Ольгою Калугіною, цей унікальний мобільний будиночок забезпечить вам комфорт та всі блага цивілізації, навіть на безлюдному острові. Будучи повністю автономним, BLOOM використовує енергію сонця для продукування тепла та електроенергії.

Мобільність та легкість у транспортуванні забезпечують бічні панелі, які, при потребі можуть складатися. При цьому будиночок стає значно меншим. А прибувши на місце призначення, ви без особливих зусиль зможете знову його розкласти, щоб розширити внутрішній простір конструкції.

Новинка містить все необхідне, щоб забезпечити проживання шести людей протягом тижня. Житлова площа еко-будиночка включає прихожу, три приватні зони та загальну мультифункціональну зону, де розмістилися кухня, їдальня та санвузол.

Кожна з трьох приватних зон розрахована на проживання 2 чоловік. Це відкрита кімната з двошаровим ліжком, нижня частина якого з легкістю трансформується в диван та стіл, створюючи, таким чином, своєрідний робочий кабінет, відокремлений від загальної зони.

Самодостатній житловий будиночок "живиться" сонячною енергією з допомогою сонячних панелей, розміщених на даху конструкції, яка потім накопичується в акумуляторах і, при необхідності, використовується.

І нарешті, якщо ви зібралися відпочивати великою компанією, то зможете об’єднати кілька таких будиночків в один.

Коментарі

 • kseniya_www · 23.10.2009 11:55 · #

  ідея з унітазом афігєнно прикольна :) я не уявляю як це все можна реалізувати. цікаво яка його площа житлова в розгорнутому вигляді. і скільки коштує такий :)

 • Вікторія · 23.10.2009 12:06 · #

  Ціна його поки що невідома і площа теж :-(

 • Lesly · 23.10.2009 12:08 · #

  в мене теж виникли подібні запитання: життя в палатках під час вилазок в гори вже не асоціюється ні з чим романтичним, як це колись бувало. Комфорту хочеться. Мабуть, старію )))

 • Sashynja · 23.10.2009 12:11 · #

  Симпатичний! А ціна, мабуть, повноцінної квартири чи будиночка?

  Не знайшла ліжок на 6 людей. А де душ, або ванна?

  Сонячні панелі з акумуляторами - чудово!

  Але мені до вподоби дерев'яні перевізні будиночки.

 • Вікторія · 23.10.2009 12:11 · #

  :-)

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.