Любовна історія... в блозі Цікавинки · від Вікторія · додано 12.10.2009 17:46

Багато хлопців та дівчат відчувають труднощі в момент, коли бажають познайомитися та почати зустрічатися з тією людиною яка по-справжньому їй чи йому небайдужа. А особливо важко знайомитися у великих містах. Але цю проблему з легкістю можуть вирішити сайти знайомств. Адже саме вони надають можливості познайомитися з величезною кількістю людей. При цьому вам не потрібно буде затрачувати на це багато часу. З їхньою допомогою можна не тільки подружитися, знайти однодумців, отримати ділову пораду чи прийняти участь у конкурсі, але й завести роман і, навіть, зустріти свою долю.

Якщо Ви розшукуйте чарівного принца чи принцесу, про яку (якого) так довго мріяли, то варто випробувати знайомства через Інтернет. Перевага сайтів знайомств у тому, що тут можна зустріти досить розумних хлопців, а також мудрих та вибагливих дівчат, які починають пошук партнера по визначених заздалегідь характеристиках, таких як зодіакальний знак, ріст, вага, релігія, освіта, робота, улюблене заняття і так далі.

Інколи буває, що після того, як Ви вказали всі бажані характеристики, у результатах пошуку з'явилося число «0». А інколи навпаки, можна зустріти свою долю, ось, наприклад, як моя подруга. Розповідає вона таке. Тему знайомства в Інтернеті вона від себе років п'ять відганяла, а потім подумала: ну знайомляться ж люди, одружуються, і все у них нормально. Дай, думаю, і я спробую своє щастя.

Перш ніж вона зі своїм "щастям" познайомилася, без толку на халяву десять разів в ресторан сходила і разів п'ять - в кіно, і вже дійшла висновку, що в Інтернет тільки пройдисвіти пишуть. А тут раптом симпатичний такий хлопець їй підморгнув. Ну, вона відразу зрозуміла, що це її, і тут же, як професійний психолог, а не як звичайна жінка, згадала, що шлях до серця чоловіка лежить зовсім не через шлунок, а через головний мозок – і розповіла йому про те, який він гарний, розумний... Найцікавіше, що дівчина аніскільки не помилилася. Вони швиденько видалили свої анкети з сайту знайомств і спілкувалися вже приватно.

Так вийшло, що їхнє спілкування до зустрічі тривало майже місяць: справа в тому, що жили вони в різних містах, і зустрітися швидше просто не було можливості. За її словами, до моменту особистого знайомства вони заочно вже настільки закохався один в одного, що продовження просто не могло не відбутися. Зараз вони разом вже майже три роки, проте до цього часу не перестають тішити й дивувати один одного. "Кажуть, кохання з першого погляду - це не більше ніж ефект новизни, і з часом навіть найпалкіші відносини перетворюються у звичку. Так ось, здається, це не про нас", - переконана дівчина. Хтось може заперечити, мовляв, три роки - це ще не термін. Але люди розлучаються і через тиждень близьких відносин, і через десять років, і через двадцять, стають ворогами, а деякі по кілька разів одружуються на одних і тих же, як от в мексиканських серіалах.

Тому шукайте своє щастя, якщо ви до цього часу його не знайшли, а як знайдете, постарайтеся його не упустити. Адже людина не повинна бути самотньою - це неприродно, навіть для тих унікумів, які запевняють, що власна свобода для них дорожча. А сайти знайомств – відмінне місце для різноманітних знайомств, спілкування, пошуку своєї долі. Тому заходьте, реєструйтесь, знайомтесь, закохуйтесь і все буде ОК.

Коментарі

  • хохляцький шпигун · 12.10.2009 23:43 · #

    сайти знайомств хороша річ, але головне не забувати, що і збоченців в інтернеті є досить багато. коли я знайомилась через інтернет з людьми, то головне правило, яке ні при яких обставинах не можна порушувати - це зустріч в людному місці. безпека перед усе. в монітор можна дивитись довго, але якою насправді є людина важко зрозуміти, тому одразу ж вірити всьому, що пишуть теж не варто))

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.