Блог Цікавинки

все про цікаве життя

 • Які подарунки прийнято дарувати на Новий рік у різних країнах світу? від Вікторія · додано 08.12.2009 09:52

  Новий рік - свято, яке однаково люблять дорослі і діти у всіх куточках земної кулі. Невід'ємним атрибутом Нового року в усіх країнах є подарунки - символ радості з приводу свята і, одночасно, освідчення в коханні, прихильності або поваги до людини, якій ми підносимо презент. Пропоную розглянути, які краще дарувати подарунки на Новий рік представникам різних національностей.

 • Що робити, якщо стало нудно? від Вікторія · додано 03.12.2009 11:13

  Якщо ваше життя видається вам нудним, подумайте про те, що відчували шляхетні пані XVIII століття, роблячи з дня на день одне й те саме. Вони цілодобово відпочивали, молилися, думали, читали, вишивали. Увечері приймали гостей або самі ходили в гості. Чи не полегшало? Тоді цей блог саме для вас.

 • На ринку з'являються автомобілі майбутнього від Вікторія · додано 02.12.2009 14:34

  Двигуни внутрішнього згоряння панують в автомобілебудуванні давно і безроздільно. Вже більше століття людям потрібен видобуток природних копалин для елементарного пересування по місту. Але хіба це не застарілий спосіб? Досить дивно використовувати продукти розкладання доісторичних тварин і рослин, в той час як комп'ютер може обіграти будь-яку людину в шахи, а кожен школяр знає значення терміну "нанотехнології". Звичайно, є гібридні автомобілі, де тягу забезпечує не тільки ДВС, але й електромотор. Але майбутнє за автомобілями, в яких електродвигун є головною і єдиною рушійною силою.

 • Незвичайні "зебри" на канадських дорогах від Вікторія · додано 25.11.2009 15:28

  Кожного дня ми зустрічається з цими "тваринами" на дорозі. Подекуди їх добре видно, десь вони майже непомітні, а в деяких місцях тільки пам'ятають, що колись тут був пішохідний перехід.

  4 коментарі
 • Подушку тобі замінить книжка від Вікторія · додано 25.11.2009 09:35

  Чи траплялося так, що вам хотілось заснути над занадто «цікавою» книжкою? Спати на твердій обкладинці, погодьтеся, не дуже приємне заняття. Крім того, це вкрай незручно. У такій ситуації одразу починаєш шкодувати, під рукою немає м’якої подушки, але ж і постійно носити її з собою теж не будеш. Тут і стане в нагоді надувна м'яка обкладинка для книги.

 • Amigurumi: життєрадісна дрібниця від Вікторія · додано 27.10.2009 14:55

  З приходом осінніх холодів хочеться принести в будинок якомога більше тепла та затишку. От нещодавно на виставці Cute Designs, яка пройшла у Великобританії, були представлені маленькі фігурки Amigurumi зроблені з пряжі. Такий аксесуар сьогодні особливо популярний в Японії, хоча й у нас є свої шанувальники - колекціонери.

  5 коментарів
 • BLOOM – екологічно чистий житловий будиночок від Вікторія · додано 23.10.2009 11:50

  Розроблений дизайнером Ольгою Калугіною, цей унікальний мобільний будиночок забезпечить вам комфорт та всі блага цивілізації, навіть на безлюдному острові. Будучи повністю автономним, BLOOM використовує енергію сонця для продукування тепла та електроенергії.

  5 коментарів
 • Найдорожчі гамбургери світу від Вікторія · додано 15.10.2009 15:46

  Бар "Ле Бюржер", Лас Вегас, Невада

  Яловичина "Кобе" і булочка з начинкою Омара Мена коштує 777 $

  3 коментарі
 • HARP: інструмент, який кожного зробить музикантом від Вікторія · додано 14.10.2009 16:15

  Дизайнер Ден ЛаБарка (Dan LaBarca) вирішив винайти колесо. Але не просте, а музичне, яке можна було б встановлювати в міських парках. На думку конструктора, цей інструмент, доступний всім бажаючим, зблизить людей і послужить свого роду універсальною мовою спілкування.

  4 коментарі
 • Любовна історія... від Вікторія · додано 12.10.2009 17:46

  Багато хлопців та дівчат відчувають труднощі в момент, коли бажають познайомитися та почати зустрічатися з тією людиною яка по-справжньому їй чи йому небайдужа. А особливо важко знайомитися у великих містах. Але цю проблему з легкістю можуть вирішити сайти знайомств. Адже саме вони надають можливості познайомитися з величезною кількістю людей. При цьому вам не потрібно буде затрачувати на це багато часу. З їхньою допомогою можна не тільки подружитися, знайти однодумців, отримати ділову пораду чи прийняти участь у конкурсі, але й завести роман і, навіть, зустріти свою долю.

  1 коментар
Всього 20 на 2 сторінках