Яких спеціалістів випускають ВНЗ-и Східного району України? в блозі Моїх 5 копійок · від kseniya_www · додано 08.07.2011 08:13

Яких ? - Безграмотних. При цьому і викладачі, і декани також не знають рідної мови. Сьогодні мені в руки попалася "взірцева" дипломна робота, з якої замдекану Алчевського ВНЗу порекомендувала моєму замовникові скопіювати в свою роботу один розділ.

Цитати з цієї роботи:

"Тому освоєння технології доменної плавки з вдуванням 100-200 кг / т чавуну ПВП з неспекающіхся марок вугілля визначить зниження витрати коксу до 40% і дозволить видобувати коксівне вугілля відповідно з геологічними ресурсами, розширити видобуток найбільш дешевих і доступних неспекающіхся вугілля."

"Скребковий живильник загерметизований, що виключає підсос повітря в систему пилепріготовленія і забезпечує її безпечну роботу"

"Продуктивність установки складає 170т / рік при помелі вугілля з коефіцієнтом размолоспособності (індекс Хардгрова) 50. При роботі установки 360 діб в році і коефіцієнті машинного часу роботи млинів 0,9 річне виробництво ПВП складе 1322тис.т/рік."

"Отработавший сушильний агент з запиленістю не більше 20мг/нм3 викидається в димову трубу або додається до сушильного агенту для зниження його температури"

"Для виробництва чавуну обсягом ≈ 1150-2160 тис. т на рік, відповідного продуктивності основних доменний печей ДП5 і ДП1 соостетственно:"

Дивуюся студентам, але ще більше - викладачам. Таке недбале ставлення до наукових робіт майбутніх спеціалістів просто вражає. Скільки ще часу ці безвідповідальні ледацюги, які не знають і не хочуть знати державної мови, будуть викладати в Вищих навчальних закладах України?...

Огидно просто...

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.