Правила відкриття магазину побутової техніки у Луцьку в блозі Моїх 5 копійок · від kseniya_www · додано 22.04.2011 15:12

Відкрити будь-який магазин у Луцьку дуже складно і клопітно, як пише «сайт м Луцька». Особливо, зв'язавшись з побутовою технікою, вам вдасться дійсно зрозуміти яка це нелегка праця. Якщо у вас з’явилась така ідея, значить, ви володієте чималим стартовим капіталом і готові ним ризикнути. Але ж без ризику не обходитися жодне бізнес підприємство.

У першу чергу, ви повинні визначитися з місцем майбутнього магазину, яке можна підшуковувати в Інтернеті, в чому вам допоможе «Луцька афіша».

Декілька вимог до магазину:

1 Це повинно бути просторе приміщення, площею не менше 250 квадратних метрів, з яких 200 будуть виставковим залом.

2 Перебувати магазин повинен, в ідеалі, в центрі міста, гірше буде, якщо на околиці. Маркетингові дослідження показують, що магазини побутової техніки, розташовані в центрі, навіть дрібного, міста, набагато прибутковіше інших.

3 Природно, він повинен знаходитися в прохідному місці, мати своє паркування, автобусну зупинку.

4 При проектуванні майбутнього магазину, повинні враховуватися відділи. Скільки їх буде вирішувати вам, але краще не захоплюватися й не надто дробити магазин. Ремонт неготовою приміщення обійдеться вам значну суму. Але якщо ви обмежені в засобах то, краще не робити занадто шикарний ремонт, нехай він буде якісним.

5 Наступним етапом будуть різні інстанції, пороги яких, вам доведеться неодноразово оббивати. Пожежні, СЕС, адміністрація, споживчий ринок і багато інших. Доведеться робити й пожежну сигналізацію. Це потрібно обов’язково, всі підприємства Луцька зобов’язані проходити дані інстанції.

На все це у вас піде близько місяця.

Вам потрібен хороший асортимент товарів. Тут потрібно проводити ґрунтовні дослідження, які покажуть вам виробників і конкретні товари, що на сьогоднішній день користуються великим попитом. Не забувайте про те, що магазин має чимось відрізнятися від багатьох інших. Наприклад, радіометр або дозиметр радіації купити можна далеко не в кожному магазині побутової техніки. А ви введіть їх в асортимент, і це буде вашою фішкою. Врахуйте, що ваш товар повинен бути добре виставлений, інакше не буде інтересу з боку покупців. Дуже важливим фактором є персонал, саме від нього залежить, чи буде магазин рентабельний. Підійдіть до цього дуже серйозно, а краще звернутися до фахівців з підбору працівників.

Останнім кроком буде широка рекламна кампанія, яка робиться для того, щоб до дня відкриття, як можна більше людей знали про ваш магазин.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.