Відпочиваємо та заробляємо на FullTiltPoker в блозі Моїх 5 копійок · від kseniya_www · додано 06.04.2011 15:13

В час, коли пропозиція високооплачуваної роботи слабка, а можливість займатися улюбленою справою за спеціальністю стає все менш реальною, кожна людина задумовується де можна урвати грошей. Хтось звертається до криміналу, а інші звертаються до азартних ігор. І хоча влада все більше ускладнює можливість вільної гри в містах, казино процвітають на теренах кожного комп'ютерного клубу.

Найбільш захоплива гра для мозковитих є покер. Це не тільки можливість розімнути мозок та перевірити свої інтелектуальні здібності, а й шанс заробити грошей.

Один із видів покеру, що все більше поглинає нових гравців є фулл тилт покер (FullTiltPoker).

На даний момент - це найбільш відвідуваний покер-рум в мережі. Його перевагами є: можливість гри великими ставками, що приводить сюди багато досвідчених гравців, а це відповідно робить гру високого рівня. Окрім цього передбачені бонуси, можливість спілкування із гравцями, зручна система поповнення та зняття рахунку, чудова робота служби підтримки.

Недоліками цієї гри є мабуть знову ж таки високий рівень суперників (що одночасно є перевагою для декого) та обов'язковість завантаження клієнта.

Про рівень гравів - окрема розмова. Практично в любий час за віртуальним столом можна знайти професіонала, який залюбки поміряється силами із кожним бажаючим учасником. Якщо говорити про ліміти, то досить нерідко можна бути свідком гри, ставки якої сягають 500 чи 1000 доларів. Проте новачкам не варто засмучуватися: тут є багато столів, де грають аматори гри та ставлять невеличкі суми.

Кімната покеру пропонує велику кількість ігор. Найбільш популярним є безлімітний холдем. Кожна кімната пропонує і число змішаних ігор, в які можна вкладувати як реальні, так і віртуальні гроші.

Досить цікавими є турніри Knockout Bounty з "бай-інами" від 3-х доларів, де за кожного вибитого із турніру гравця, отримуються додаткові винагороди.

Не вірите, завітайте та переконайтеся http://poker-today.ru/.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.