Еротичний масаж в блозі Моїх 5 копійок · від kseniya_www · додано 04.04.2011 21:48

Масаж - це дуже корисна і вкрай необхідна оздоровча процедура для кожної людини. Але тільки тоді, коли робиться професіоналом. У класичному розумінні, масаж - це приведення фізичного і духовного стану організму до спільного гармонійного стану. Досягається це дією на спеціальні зони, енергетичні центри, стимуляція яких має позитивний ефект на організм людини. Масаж буває різних видів: лікувальний, спортивний, розслаблюючий, еротичний і т.п.

Лікувальний і спортивний масаж бажано довіряти масажистові, який має спеціальну медичну освіту і в жодному разі не варто довіряти ремісникам, які в кращому разі закінчили курси в якому-небудь провінційному будинку піонерів. Масаж, як і будь-який інший комплексний вплив на людський організм, може творити дива, але тільки в умілих руках. У руках шарлатана він може завдати непоправної шкоди, аж до інвалідності, відомо безліч випадків, коли пацієнти мануальних терапевтів отримували важкі недуги від своїх «цілителів».

Розслабляючий масаж - зовсім інша справа. При його проведенні відбувається легке погладжування, розтирання тіла. Метою такого впливу є, безумовно розслаблення напружених м'язів, зняття втоми, підвищення бадьорості і т.п. Інший вид розслабляючого масажу - еротичний. Інтернет пістрявить оголошеннями з контактами різних масажних салонів, які крім інших, пропонують також і еротичний масаж. Варто пам'ятати про те, що такий массаж викликає статеве збудження, яке супроводжується відповідною розрядкою. І тут важливо відразу відокремити салони еротичного масажу від інших "закладів", що маскуються під них. Лише у справжніх салонах еротичного массажу досвідчені масажистки можуть довести кліента до вершини насолоди без будь-яких "додаткових" послуг. А отже, не буде жодних негативних наслідків, які притаманні відвідуванню псевдосалонів - статевих та дерматологічних хвороб, руйнуванню відносин в сім'ї тощо. Проте, якщо ви будуєте відкриті відносини з близькою людиною, варто залучитися її дозволом. А ще краще - відвідати салон разом, де ви зможете не тільки отримати еротичне задоволення від власного масажу, але й насолодитися виглядом того, як цей масаж роблять вашій дівчині чи дружині.

Ця тема має також і іншу сторону, коли еротичний масаж доповнює особисте життя молодої сімейної пари. Така практика є чудовою прелюдією до подальших, більш глибоких стосунків. Еротичний масаж дає змогу партнерам краще вивчити одне одного, поступово вдосконалюючись у мистецтві доставляти одне одному насолоду не тільки від інтимної близькості, але й від дотиків, поцілунків, прогладжувань, що є вагомою віхою в оволодінні справжнім мистецтвом кохання.

Вагомими передумовами для еротичного масажу є, безумовно почуття між партнерами, другим вагомим фактором є сприятлива атмосфера, коли вимкнені телефони, запалені ароматичні свічки, увімкнена легка музика. Розпочинається надзвичайно цікава подорож у володінні таємницями вашого тіла. Легенькі прогладжування з часом переростають у розтирання, які викликатимуть приплив крові до відповідних органів, а також вироблення гормонів, необхідних для отримання всіх радостей справжнього кохання. Спочатку шлях є досить складним, оскільки один невірний крок може начисто змарнувати всю попередньо проведену роботу, але потрібно вміти вибачати помилки, вчитись на них і обирати більш правильніший шлях. Гарна любовна прелюдія вносить особливу родзинку у повсякденні любовні стосунки сімейної пари, робить їх більш цікавими, романтичними, міцними.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.