Випускникам інформація для роздумів... в блозі Моїх 5 копійок · від kseniya_www · додано 29.09.2010 23:07

Мене дивує одне соціальне опитування серед випускників вузів. Мова іде про дослідження під назвою «Работодатели и профессии. Приоритеты выпускников-2010».

За його результатами виявилося, що 55% студентів вважають, що відразу знайдуть роботу, і ще 29% вважають що не відразу, але швидше за все що все-таки також знайдуть. І що саме цікаве, це те, що 74% вважають, що знайдуть роботу за спеціальністю.

Хм. Мабуть, що опитували випускників столичних ВУЗів, бо в регіональних - ситуація, зовсім інакша. Враховуючи, що в регіональних вузах найбільш популярними є спеціальності: економіка підприємства, облік та аудит та право, то шанси знайти роботу за спеціальністю зовсім не такі, як очікують опитані.

В моєму випадку, із випускників спеціальності «облік та аудит» (чернівецький інститут), бухгалтерами є троє. В банку працюють людей 5-ро, не більше. Всі інші торгують, консультують, будують, ремонти роблять.

За результатами цього ж опитування, близько 28% хочуть працювати в сфері маркетингу та збуту, а 20% в сфері управління персоналом, 11% - в інформаційних послугах, а 10% - буди економістами та бухгалтерами.

Причому вибираючи сферу бізнесу, то 12% обирають медіа та інтернет, ще 12% - фінансові послуги, 11% - інформаційні технології. 16% опитаних випускників ще не вирішили свої вподобання.

Помітили? досить великий % інформаційних послуг. І ось чому: Інтернет-торгівля при правильному баченні та веденні справ є дуже прибуткової інвестицією. Десь в журналі знайшла статистику:

ВклалиПовернули
До $10 тис.Від 6 місяців до року (є варіант 2-3 місяці, але тільки для сезонних товарів)
$100-300 тис.До 2 років
Більше $300 тис.3-5 роки

Суми, зазначені вище, при грамотній роботі можуть повернутися навіть через 3-6 місяців після завершення першої фази оптимізації, кажуть бувалі. Після того, як сайт буде створений і оптимізований для пошукових систем, перший потік відвідувачів розпочнеться вже через 1-3 місяці. А при прогнозованих темпах зростання українського Інтернету в найближчі роки він обіцяє бути вельми "повноводним".

У рейтингу найдорожчих світових брендів "BrandZ Top 100" онлайн-магазин Amazon.com потрапив на 16 місце, коштує $ 27 млрд., обігнавши такі компанії як "Visa", "Oracle", BMW і "Disney". онлайн-аукціон "eBay" - на 76 місці, коштує $ 9,3 млрд. компанії "Millward Brown Optimor".

таке то...

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.