Саніленд - сонячна країна для малюків в блозі Моїх 5 копійок · від kseniya_www · додано 20.08.2010 18:27

Кожна іграшка має своє особливе призначення: деякі іграшки розвивають уяву, деякі логічне мислення, інші моторику. Проте кожна із іграшок дозволяє зрозуміти світ та освоїтися серед дорослих та інших діток. Можливо це для когось звучить надто перебільшено, проте батьки часто недооцінюють значення іграшок для розвитку дитини. Та й, що говорити, багатьом навіть просто не вистачає часу для того, щоб займатися дитиною, вчити її. Як доказ цього, нагадаю приказку, яку всі знають: «чим би дитина не бавилася, тільки щоб не плакала»…

Проте якщо правильно підбирати іграшки та дозволяти дитині переключатися від одного виду іграшок на інші, їй не тільки буде цікаво гратися, але вона зможе розвивати в собі самостійність, а батькам буде декілька годин на день спокою.

Як вибрати іграшку для своєї дитини?

В першу чергу, іграшка повинна бути безпечною для дитини. Про гострі та ріжучі предмети іде мова в першу чергу! Проте слід звертати увагу і на якість іграшки, її сертифікацію. Ви вже неодноразово чули страшні історії про китайські іграшки «підвального» виробництва, які можуть отруїти дитину та всю сім’ю. Тому намагайтеся обирати забавки для діток в спеціалізованих дитячих магазинах, які мають сертифікати на продукцію.

Якщо вам не зручно шукати спеціалізовані магазини - sunnyland.com.ua – хороша альтернатива: ціни помірні, доставка здійснюється в будь-яке місто України. Тут продаються товари світових відомих брендів за доступними цінами.

Найменшим:

-іграшки для ванни;

-гойдалки;

-коврики що розвивають;

-мобілки і брязкальця на ліжечко;

-музичні іграшки;

-развиваючі комплекси та іграшки.

Пам’ятаєте наскільки одноманітними були іграшки за радянських часів ? Забудьте як страшний сон. Сьогодні не встигне Дісней випустити мультик, як на прилавках магазинів з'являються улюблені герої: Спанч Боб, Майк Вазовскі, Стіч - будь-хто.

А чого вартують маленькі фігурки - копії звіряток! Уявіть, ваша дитина в 2 рочки буде знати не тільки як виглядають всі звірі, які бігають у вас коло дому, але і тих, які бігають на іншій стороні планети.

Всі ці копії героїв ви знайдете в розділі "Забавные фигурки" магазину. Кожна іграшка європейського класу, розмальована вручну і не містить шкідливих речовин.

Що подарувати хлопчику на день народження? Конструктор звичайно, а ще краще автоконструктор. В даному магазині зібрано більшість найвідоміших моделей, які є конструкторами.

Для найчемніших дорослих хлопчиків та дівчаток - власне авто.

В даному магазині ви знайдете величезний вибір електромобілів різних цінових категорій: від 1700 до 11400 грн. Вибрати справді складно. Авто для найменших зазвичай представлені в такому асортименті, який зробив би честь і "дорослому" автосалону. Триколісні мотоцикли на електроприводі створені для дітей від 2-х до 7-ми років. Середня швидкість електромотоциклів сягає 2,5 км.ч. Проте існують моделі, на яких можна розвинути максимальну швидкість до 7,5 км.ч. В усіх мото і квадроциклах обов'язково передбачені заходи безпеки. Так, наприклад, сигнальний гудок і важіль гальма є в кожному електромотоциклі. Об'єм акумулятора залежить від моделі і може бути 6 або 12 вольтовим.

Вразило? Відвідайте цей величезний віртуальний супермаркет для діток. Вам сподобається.

Товары для детей
Товары для детей

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.