Як обрати інтернет-магазин для покупок одягу? в блозі Моїх 5 копійок · від kseniya_www · додано 14.07.2010 18:10

Всі ми слава Богу дожили до часів, коли не обов'язково потрібно виходити з дому, щоб придбати собі одяг чи взуття. І хоча багато людей залишаються прихильниками справжнього шопінгу - коли можна пощупати, приміряти, поморочити продавцеві голову, все-таки вже появилося певна кількість покупців, які не хочуть гаяти свого часу на походи, і більшість із них, як не дивно, - чоловіки.

Ну наприклад. Настав час оновити чоловічу білизну. Всі ж знають свої розміри, а якщо раптом і помиляться трошки, і куплять на виріст, трагедії не буде ), це ж не вечірнє плаття.

Багато є домашнього одягу, який можна сміливо купувати встановлюючи розміри на око: халати, тапочки, майки, а гаяти свій дорогоцінний час на доїзди до базарів не хочеться. Тим більше на базарі ніколи не викладуть товар так, як він буде виглядати в інтернет-магазині одягу.

Я дитині своїй купую постійно одяг в інтернет-магазинах. Зручно, якщо купувати одяг однієї марки, завжди знаєш що треба одежину на розмір більшу чим минулого разу, і не прогадуєш.

Я вже не говорю про ліки, яких не знайти в малих містах, а через інтернет завжди отримаєш то що потрібно.

Для тих, хто щось приглядів собі на прилавках www, даю корисні поради як не помилитися у виборі магазину.

1. Дизайн. Якщо інтернет-магазин не потратився на презентабельний дизайн, він не настроєний на довгострокову роботу в інтернеті. Дизайн - це обличчя магазину, це його вітрина, якщо її не буде - товар не продасться.

2. Домен. Домен обов'язково платний, ніяких народ.ру. На народі магазини роблять хіба студенти. Подивіться дату створення домена і історію сайта. Крім того прогугніть домен, може де в видачі скарга вилізе на магазин.

3. Фізична адреса та телефон. Не полінуйтеся зателефонувати за стаціонарним телефоном, вказаним на сайті. Якщо трубку піднімають - значить продавців можна буде знайти фізично (це на випадок якщо доведеться обміняти товар)

4. Після оформлення замовлення вам повинні віддзвонитися. Якщо не віддзвонюються протягом 24 годин, зателефонуйте в робочий день і робочий час самостійно і переконайтеся що замовлення прийняли.

5. Метод оплати. Якщо продавець вказує розрахунковий рахунок - це ідеальний варіант. Не набагато гірше якщо продавець пропонує зарахувати гроші на платіжну картку. Таким чином ви отримаєте якщо не точну юридичну назву підприємства, то хоча б ПІБ продавця, а це також не маловажливо. Якщо вказують Webmoney як метод розрахунку - переконайтеся, що нема скарг на даний WMID. Переглядаючи сертифікат продавця ви побачити наявність або відсутність претензій.

Ось такі поради.

Якщо в обраному вами магазині всі 5 перелічених пунктів мають галочку, не бійтеся ) можете сміливо натискати "зробити замовлення"

Коментарі

  • Іра · 16.05.2014 16:48 · #

    дякую за поради! зараз почала купувати товари на порталах, оскільки вони перевіряють які магазини брати. Останні покупки робила на арбузі і світстайл

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.