Я себе люблю: вправи для підвищення самооцінки в блозі Моїх 5 копійок · від kseniya_www · додано 20.04.2017 21:23


Тема любові до себе озвучується останнім часом дуже часто. Кажуть, що саме любов до себе є джерелом щастя. Дуже хочеться сподіватись на те, що більшість з нас знає про те, що самооцінка залежить від того, наскільки людина вірить в себе, наскільки вона відверта з собою, наскільки чесно і чуйно вона до себе відноситься, поважає свій вибір, свої думки, свої мрії і захоплення.

Чому любов до себе не пропагується

Тема любові до себе є дуже інтимною, її не популяризували останнім часом, оскільки постійно пропагувалась любов до ближнього, до справи, до країни але не до себе. А звідси і виросло покоління нещасних людей, які ховають свої мрії хто в чому: хтось в дітях, хтось в грошах, хтось в інтернеті чи алкоголі.

Відверто кажучи, любити, хвалити та підносити себе в нашому суспільстві якось не прийнято. Дуже часто це сприймається навіть негативно, оскільки оточуючі, бачачи людей, що так сильно люблять себе, відчувають деякий дискомфорт. Вони відчувають свою меншість, чи те, що вони не достойні, це викликає злобу.

Все це підштовхує на думки про те, що любити себе – це задовольняти свої егоїстичні потреби, іти з ними в ногу і будувати своє світле майбутнє незважаючи ні на що. Є такі "успішні" особи, що досягають успіхів, ходячи по трупах. Однак, це не має ніякого відношення до самоповаги, оскільки людина, що цінує себе, цінує і ближнього.

Ідея побудови світлого майбутнього, в якому всі люблять одне одного і стараються побудувати дійсно поважне суспільство, має сенс тільки тоді, коли люди поважають і люблять себе.

При чому вони це роблять настільки, щоб не дозволити собі марнувати свій час, не бути неважливим в цьому світі, сваритись, прискіпуватись. Іншими словами, вони повинні відчувати свою корисність для суспільства і можливість реалізації власних талантів та творчості. Для початку необхідно вміти поважати себе, формувати хорошу самооцінку.

Як сформувати високу самооцінку?

Звичайно, все починається з далекого дитинства. Дітки, які досягають успіху під час навчання, вміють цінувати це відчуття успішності і намагаються його підтримувати. Якщо починати не з дитинства, а з якоїсь події у дорослому віці, то тут доведеться серйозно попрацювати. Щоб відчути задоволеність собою, необхідно робити дійсно щось потрібне і корисне. Для прикладу, людина може самостійно побудувати дачу своїми руками, набравши тут матеріалів, зробити ремонт або виростити ліс. Такі невеликі успіхи якраз і є тим, що формує в подальшому стійке відчуття власної успішності, самоповаги.

Бог дав нам руки, ноги та голову, щоб ми ними правильно користувались.
Так невже ми не достойні самого кращого, щоб любити себе щодня? Просте задоволення власними справами дозволяє нам мислити більш позитивно і бути задоволеними собою.

Якщо це відбуватиметься протягом довгого часу – змінюватиметься підсвідомість, змінюватиметься наш спосіб життя, мислення, ставлення до оточення.

40 днів для формування високої самооцінки

Сама собою самооцінка не виникає, її потрібно розвивати певний час. Комусь на це більше часу потрібно, а комусь менше. Психологи кажуть, що для того, щоб сформувати дійсно стійку самооцінку, необхідно 40 добре проведених днів. За цей період мозок звикається до хороших думок. Люди, що займаються енергетичними видами лікування та спорту, вважають, що в цей час потрібно пити багато води, вона має здатність до запам’ятовування і триматиме отриману позитивну енергетику довгий час.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.