Покажи свою заставку мобільного і я скажу що в тебе в голові в блозі Моїх 5 копійок · від kseniya_www · додано 13.01.2010 20:43

Недавно була передача про вплив мобільних телефонів на здоров’я дітей. Все звучало якось надто параноїдально, проте доля правди в тому була. Коротенько перекажу чим лякали батьків: ну, по-перше шкідливим випромінюванням ( і це назвали не найгіршою стороною користування мобільним зв’язком), а по друге - заставками та рінгтонами які зомбують діток.

boo, страшно ?
boo, страшно ?

Смішно звучить, правда?...

Але якщо вдуматися, то практично кожна дитина вже від 13 років користується мобільним. А деколи батьки винагороджують своє неповнолітнє чадо двома супер-мобілами із великими екранами, скажем так: одним для музики, ігор, фоток та відео, а другим для дзвінків.

А чим більший екран тим більше хочеться прикрасити його супертемами. Сьогодні в молоді популярні анімешки, не знаю чому… чомусь вони мені асоціюються із молодіжним стилем «емо».

Ну от гляньте – популярні теми для Nokia.

суіцидальні темки
суіцидальні темки

ГГ, мабуть коли дитина хоче собі зробити чік-чік на руцях - вона ставить таку тему. Так і хочеться перефразувати Евріпіда із його "Скажи мне, кто твой друг, и я скажу тебе, кто ты" на "покажи мені свою заставку мобільного і я скажу що в тебе в голові".

депресивний варіант
депресивний варіант

А от ше один депресивний варіант.

Ну якшо дивитися з такої точки зору, то так, створюючи собі певну заставку ти підсвідомо заставляєш свій настрій змінюватися при кожному погляді в телефон.

Тому думайте про своє здоров'я, обирайте позитивні теми до мобілок!

Де взяти святкову собачку ? - Хе-хе...ТУТ-КОНСТРУКТОР ТЕМ

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.