Психологія Хауса в блозі Моїх 5 копійок · від kseniya_www · додано 28.12.2009 16:08

Всі ж сидять на Хаусі зараз, правда? Чи нє ?

Пару місяців тому мала зустріч випускників, яка, холєра, не склалася, тому застряла за приємною бесідою в своєї любимої викладачки. Лялякали про ніпрошо, дойшла бесіда про тєлік.. от вона і каже: а я сижу на Хаусі... а ви нє? Думаю... хм, я занятий чєловєк, після Пушкарьової розчарована у всіх серіалах, які динамічно починаються, а потім затягуються на вічність, та нє, я не сижу і ніби не хочеться) ну але слово "Хаус" десь в мізках відклалося...

А потім в звичайний робочий час, лазячи по нету бачу шо Хаус - крутий чувак) футболки он продаються із мордахою Хауса, коронна його фраза everybody lies...шось в тому є...

думаю, це ж якою треба були загадковою особою щоб хауса друкували на футболки...
думаю, це ж якою треба були загадковою особою щоб хауса друкували на футболки...

Глянула в тэлік, Hallmark показує ІІІ сезон Хауса, MGM - ІІ сезон, СТБ - V показував, Новий канал ше якийсь-там.. ну всьо, Хаус заполонив телебачення. Що ж це за чупакабра цей House M.D.?

Читаю телекритику:

«Доктор Хаус» - серіал не для домогосподарок, прихильниць «Сватів» чи «Вогню кохання». Він очолює перелік так званих серіалів для інтелігентних людей, і в цьому списку - «Втеча з в'язниці» (був у ефірі IСTV), «Декстер», «Кістки» і, звісно, «Теорія брехні»..."

о-оо.. Так - я ж не домогосподарка! це якраз для мене - заспокоюю я себе поміщуючи в сковорідці хавчик аби не підгорів )

Так я почала.

Включила перше шо попало.. Загадковий старт, перша серія ІІ сезону про негра приреченого до страти. Суть серії: в ній питання моралі чи потрібно лікувати людину, яку стратять через місяць? Всім на загадкового хворого начхати крім Хауса, який забуває про всіх інших хворих і займається саме цим смертником. Куча-куча всяких діагнозів, всі ніфіга не розуміють, один Хаус знаходить причину агресії зека, виліковує його тим самим зникає причина його жахливих убивств, людина стала іншою... настає питання моралі: ЇЇ страчувати?

Включаю інший канал, інший сезон. Старенький дідусь, в принципі жвавенький. Має тріпачок, випадково в жінки своєї підчепив, яка гульнула на стороні. Тріпак вилікували, але серце перестає працювати. Чи потрібна пересадка серця людині, якій 65 років? Всі кажуть - та нє, він вже віджив своє. Хаус не погоджується, знаходить майже-труп жінки і добивається в чоловіка згоди на донорство серця. Але проблема, серце хворе на невідому хворобу, і тіло жінки, яке підтримується механічно починають лікувати. Кумедна розв.язка: знайшли хворобу серця жінки - за іронією долі в неї той самий тріпачок. Не дивлячись на це серце пересадили вже здоровому дідусеві, ну правда його очікує ше один укол від "доленосної" болячки...

ХМ, думаю... Куча загадок, майже триллер, суцільна психологія, відомі актори другого плану, комедійні лікарняні випадки, надзвичайно найлий, егоїстичний і разом з цим сексуальний храмий чувак - це ж нонсенс, це бомба )) я підсіла.

Рішила почати спочатку, з самої першої серії. Мужу заданіє - викачати всі сезони Хауса ) до речі - я маю всі зняті серії 1-6 сезонів... ха-ха.. завидуйте мені ))

І тут, дивлячись все по-порядку, вимальовується друга сюжетна лінія. У доктора ж нашого проблеми в особистому житті. Ну це й не дивно, не можна бути геніальною і талановитою людиною і разом з цим витрачати свій час ше на когось. Але він ж грає крутого чувака, якому нічого крім медичних кросвордів не треба... тільки це неправда, кожен хоче шоб його любили, тим більше якшо сам любиш... в ІІ сезоні появляється його колишня жінка, яка не втримується і знову зваблює Хауса (чи то він її, це не важливо) і знову його кидає..

от парочка. причому всі помітили - не яскрава молодуха із цицькаме 4 розміру, а отака собі зріла тьотічка
от парочка. причому всі помітили - не яскрава молодуха із цицькаме 4 розміру, а отака собі зріла тьотічка

І він знову "старик у разбитого корыта"

А чого вартує інтрижка із начальницею? Скажу вам по секрету, я вже 6 сезон дивлюся )) на цьому базується весь 6 сезон, хтось обвинуватить в цьому сезоні Хауса в м.якотілості, але він надзвичайно буде цікавий для людей які люблять психологічні фільми і драми.

Ну всі знають шо в 5 сезоні в нього були галюцинації шо він переспав із начальницьою, і вдрух він усвідомив шо це всьо глюки. В 6 сезоні Хауса відправляють в психушку. Перших 3 серії він пробує всіх "лікувати", домахується до главлікяря, але потім все-таки заспокоюється, виліковується і повертається до роботи... і страшно хоче Каді, а далі... я вам нічо не розкажу.

Ну так от прийшла до висновку чому всі сидять на Хаусі:

1. Це класна мелодрама

2. Це щоразу цікавий новий триллер

3. Це в кожній серії ржачні приколи

4. Це психологічна драма

і навіть деколи чуть не фільм жахів...

Зробили мікс із всіх жанрів, взяли команду класних акторів, шоб не було скучно деколи підкидають на другорядні ролі дорогих зірок, додали трошки приколів, заставили задуматись глядачів... і всьо ) нате вам ще один наркотик люди, тепер сидіть і чекайте коли ж гади дознімають наступну серію а якийсь добрий хлопчик не виложить її в торент.

Коментарі

  • Ржавый жбан судьбы · 28.12.2009 22:41 · #

    Хавус — наше всьо! :)

  • хохляцький шпигун · 04.01.2010 10:12 · #

    ги)) а знєте,цікаво дивитись Хауса коли збоку сидить колишній паталогоанатом і коли він (паталогоанатом) не в найкращому настрої починає ставити свої діагнози)))

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.