Блог Моїх 5 копійок

коли є шо сказати - пишу сюда

 • Фотошоп?... - Для чого? Перспектива! від kseniya_www · додано 27.07.2010 00:39

  Мабуть кожна молода пара має фотографію з весілля, де чоловік тримає на долонці свою жінку. Ну в мене також така є :) ну чому більшості фотографів бракує так фантазії?

  А чого вартує фотка з Криму із сонечком в руках ? :) - також мабуть в кожному альбомі така є.

  А я от лазила-лазила і налазила в неті підбірочку смішних перспектив.

  1 коментар
 • Як обрати інтернет-магазин для покупок одягу? від kseniya_www · додано 14.07.2010 18:10

  Всі ми слава Богу дожили до часів, коли не обов'язково потрібно виходити з дому, щоб придбати собі одяг чи взуття. І хоча багато людей залишаються прихильниками справжнього шопінгу - коли можна пощупати, приміряти, поморочити продавцеві голову, все-таки вже появилося певна кількість покупців, які не хочуть гаяти свого часу на походи, і більшість із них, як не дивно, - чоловіки.

  Ну наприклад. Настав час оновити чоловічу білизну. Всі ж знають свої розміри, а якщо раптом і помиляться трошки, і куплять на виріст, трагедії не буде ), це ж не вечірнє плаття.

  1 коментар
 • Гіперреалістичні скульптури від kseniya_www · додано 16.02.2010 01:32

  Хочу вам показати прекрасні на мій погляд скульптурні роботи Рона Мюха. Цей майстер вирізняється серед інших тим, що його роботи є дійсно надзвичайно деталізовані або гіперреалістичні.

  2 коментарі
 • Ось так John Pugh малює 3-d пензлем від kseniya_www · додано 15.02.2010 01:01

  Страшно люблю такі штуки... Ці картинки намальовані John Pugh, який спеціалізується на картинках, що обманюють око ) 3-d арт одним словом

  1 коментар
 • Я знаю як виглядають інопланетяни від kseniya_www · додано 14.02.2010 01:16

  якось так мабуть ))

  1 коментар
 • Підземні екологічні будиночки від kseniya_www · додано 26.01.2010 15:35

  В буржуїв нова мода на вимоги до архітектури - ЕкоБудинки. Ну класно ж використовувати ресурси землі для обігріву взимку та охолодження влітку. Китайози вже на всю катушку продають сонячні батареї із акумуляторами за доступними цінами: так шо за штуку-дві баксів можна мати собі вдома і тепло і світло.

 • Про юніти від kseniya_www · додано 14.01.2010 12:24

  11 коментарів
 • Покажи свою заставку мобільного і я скажу що в тебе в голові від kseniya_www · додано 13.01.2010 20:43

  Недавно була передача про вплив мобільних телефонів на здоров’я дітей. Все звучало якось надто параноїдально, проте доля правди в тому була. Коротенько перекажу чим лякали батьків: ну, по-перше шкідливим випромінюванням ( і це назвали не найгіршою стороною користування мобільним зв’язком), а по друге - заставками та рінгтонами які зомбують діток.

  boo, страшно ?
  boo, страшно ?

  Смішно звучить, правда?...

 • Правила студентської обмінної системи від kseniya_www · додано 12.01.2010 17:38

  95 коментарів
 • Психологія Хауса від kseniya_www · додано 28.12.2009 16:08

  лазячи по нету бачу шо Хаус - крутий чувак) футболки он продаються із мордахою Хауса, коронна його фраза everybody lies...шось в тому є...

  думаю, це ж якою треба були загадковою особою щоб хауса друкували на футболки...
  думаю, це ж якою треба були загадковою особою щоб хауса друкували на футболки...

  Глянула в тэлік, Hallmark показує ІІІ сезон Хауса, MGM - ІІ сезон, СТБ - V показував, Новий канал ше якийсь-там.. ну всьо, Хаус заполонив телебачення. Що ж це за чупакабра цей House M.D.?

  Читаю телекритику:

  «Доктор Хаус» - серіал не для домогосподарок, прихильниць «Сватів» чи «Вогню кохання». Він очолює перелік так званих серіалів для інтелігентних людей, і в цьому списку - «Втеча з в'язниці» (був у ефірі IСTV), «Декстер», «Кістки» і, звісно, «Теорія брехні»..."

  о-оо.. Так - я ж не домогосподарка! це якраз для мене - заспокоюю я себе поміщуючи в сковорідці хавчик аби не підгорів )

  2 коментарі
Всього 55 на 6 сторінках