Блог Моїх 5 копійок

коли є шо сказати - пишу сюда

 • Кому доверить монтаж пластиковых окон? від kseniya_www · додано 16.03.2011 11:59

  Пластиковые окна с каждым днем обретают гораздо больше популярности, благодаря своим неоспоримым качествам. В наше время купить металлопластиковые окна не составит больших проблем, но, нужны некоторые сведения. Эти пластиковые окна в основном дешевыми, служат отличной защитой от попадания пыли и грязи с улицы, а также обеспечивают хорошей изоляцией от шума. На пластиковые окна скидки могут существенно отличаться – и стоят 50 или 200 долларов за 1 м.кв. Так, как подобрать пластиковые окна, что будут считаться наилучшими в соотношении цена/качество?

 • Удосконалення системи державних закупок від kseniya_www · додано 12.03.2011 18:49

  На сьогодні існує велика кількість нерегульованих питать, зокрема вони стосуються механізмів відомчої кооперації, процедур вирішення та подачі скарг з приводу порушень державних закупок, відсутнє єдине інформаційне регулювання даної процедури.

 • Є тільки одна велика перетворююча сила-ЛЮБОВ!!! від kseniya_www · додано 17.01.2011 18:59

  Виховання без любові робить людину Двоєдушною.

  Розум бед любові робить людину Хитрою.

  Привітність без любові робить людину Лицемірною.

  Компетентність без любові робить людину Непоступною.

  Влада без любові робить людину Деспотичною.

  Віра без любові робить людину Фанатичною.

  Честь без любові робить людину Пихатою.

  Багатство без любові робить людину Жадібною.

  Обовязовість без любові робить людину Дратівливою.

 • Як вибрати принтер від kseniya_www · додано 03.10.2010 23:43

  Різноманіття моделей, функціоналу, та цін вражає. При необхідності тепер можна мати в одному пристрої копіювальний апарат, сканер і принтер, любителі фотографії мають можливість друкувати свої фото вдома, з якістю, не гіршою ніж у професійних фотолабах, принтер з корпоративного сектору впевнено переселився у домівки користувачів.

 • Випускникам інформація для роздумів... від kseniya_www · додано 29.09.2010 23:07

  Мене дивує одне соціальне опитування серед випускників вузів. Мова іде про дослідження під назвою «Работодатели и профессии. Приоритеты выпускников-2010».

  За його результатами виявилося, що 55% студентів вважають, що відразу знайдуть роботу, і ще 29% вважають що не відразу, але швидше за все що все-таки також знайдуть. І що саме цікаве, це те, що 74% вважають, що знайдуть роботу за спеціальністю.

 • Система освіти України від kseniya_www · додано 01.09.2010 16:36

  Не дивлячись на спроби уряду подолати рівень бідності в Україні, що проявляється в збільшенні заробітної плати, пенсій, соціальних видатків та зниження безробіття, сьогодні в умовах кризи порядку 27,1% населення України проживає за межею бідності.

  Основною ознакою української бідності є те, що в країні це явище поширене серед працюючого населення. І хоча урядовці стверджують, що причиною бідності є монополізм, корупція, штучне заниження вартості робочої сили, все ж таки основною причиною бідності є небажання працювати та невміння використовувати свій людський потенціал.

 • Оновили дошку оголошень для студентів. від kseniya_www · додано 29.08.2010 13:13

  Відтепер кожен студент може продати свій реферат, курсову та дипломну на сайті з найбільшою українською базою в 65 000 робіт без посередників.

  Реєструєтеся, заповнюєте власну сторінку, вписуєте контактну інформацію та додавайте свої роботи. Пишете реферати на замовлення – рекламуйтеся на сайті всього за 30 грн на місяць.

 • Учебники и справочники - бумажные или оцифрованные? від kseniya_www · додано 22.08.2010 20:21

 • Саніленд - сонячна країна для малюків від kseniya_www · додано 20.08.2010 18:27

  Пам’ятаєте наскільки одноманітними були іграшки за радянських часів ? Забудьте як страшний сон. Сьогодні не встигне Дісней випустити мультик, як на прилавках магазинів з'являються улюблені герої: Спанч Боб, Майк Вазовскі, Стіч - будь-хто.

 • Що мене дратує в сьогоднішній молоді ) від kseniya_www · додано 19.08.2010 19:55

  іронічний відеоролик. хочеться підкивнути, сказати так-такі таак... але можу видавити з себе тільки "ги-ги"

Всього 55 на 6 сторінках