Вибухи в блозі Наблюдатель · від хохляцький шпигун · додано 29.03.2010 09:45

В Москві знову вибухи в метро. два. позвонити кимусь неможливо, мережа напевне здохла через величезну купу дзвінків. всі передзвонюють рідним і знайомим, хочуть почути, що все добре і ніхто не тих станціях не був. напевне вперше в житті я дійсно рада, що захворіла і взагалі з дому не виходила сьогодні. а от у Чуда як раз було замовлення на восьму і він як раз в той час був в метро, тільки на іншій гілці.

телеграф ОБС працює швидше ніж офіційні джерела. коли передзвонила мама Чуда і сказала, що було два вибухи по інших джерелах говорили про один.

Коментарі

  • kseniya_www · 29.03.2010 11:43 · #

    н-да... я краще буду їсти бульбу з квашеними помідорами та ходити по сільській багнюці чим жити в великому місті і думати чи не підірвуть мене... чесно )

  • хохляцький шпигун · 29.03.2010 12:53 · #

    мені великі міста теж не дуже до вподоби. я поїхала не на заробітки, може в тому різниця. позитивних моментів у проживанні в такому величезному місті як Москва я не бачу, можу розказати багато негативних факторів, але кому-то треба? думаю, що якщо хтось вирішить поїхати на заробітки, то відмовити його навряд чи вийде. крім того, багато хто думає, що тут можна заробити мільйони працюючи чуть не прибиральницею. міфи, легнди, мрії - не більше.

  • Ego · 02.04.2010 19:15 · #

    > але кому-то треба?

    Мені було би цікаво. Тим більше це гарна тема для поста :)

  • Ліля Тєптяєва · 02.04.2010 20:55 · #

    ...і мені також дуже цікаво було б почути про "багато негативних факторів" проживання у Росії.

    Шпигунчику, напиши будь-ласка!

    І фотки якісь покажи!

    Дуууже цікаво!

  • хохляцький шпигун · 02.04.2010 21:34 · #

    завтра напишу, якщо цікаво))

  • хохляцький шпигун · 02.04.2010 21:36 · #

    з фотографіями не вийде, можу пару фото стягнути у знайомих, а наш фотоапарат вкрав один не хороший хлопець, який з нами більше не працює

  • Ліля Тєптяєва · 02.04.2010 21:52 · #

    ...та що ж це за місто таке?!. ..наглі міліціонери, вибухи, крадії на роботі!!!. ..все як у людей, як і у нас;))

  • хохляцький шпигун · 03.04.2010 01:08 · #

    от так)) все як у всіх)) за те він тепер не працює з нами і у всіх перестали пропадати гроші)))

  • Ліля Тєптяєва · 03.04.2010 01:29 · #

    так... здається, бажання щось поцупити характерне не тільки для українців)) і методи боротьби з такими подібні на наші))

  • хохляцький шпигун · 03.04.2010 01:34 · #

    бажання щось прихопити з собою не залежить від національності)) злодії є всюди. а методи... хіба, що відрубання руки може відрізняється від просто: "йди геть звідси". а щодо конкретно того хлопця, то в нього проявлялись деякі наркоманські замашки, так що добре, що пішов геть. ще б тиждень такої роботи і я би пішла розмовляти на цю тему з начальством. не те щоб я була стукачем, просто не люблю коли у мене гроші пропадають, тим більше, що бувало треба їхати за місто, а в кишенях пусто.

  • Ліля Тєптяєва · 03.04.2010 02:12 · #

    "бажання щось прихопити з собою не залежить від національності))"

    це ти права на всі 100!

    ...просто часто чую, що крадіжка є такою собі українською національною ідеєю - "Україна рідна мати - не вкрадеш, не будеш мати!"...от і прийшли ті слова на думку...а ти як до цих слів ставишся?

    а наркомани - це хворі люди... деградація - річ жахлива...

  • хохляцький шпигун · 03.04.2010 02:44 · #

    "Україна рідна мати - не вкрадеш, не будеш мати!" - не розумію таких людей. ні тобі патріотизму, ні... та взагалі нічого в мозгах мена. мене такі люди дратують, навіть можна сказати, бісять. нащастя мені такі люди може і попадались, але не хизувались цим (за що їм вдячна). нема в українців такої риси і не буде. в цьому мене ніхто не переконає))

    а про наркоманів можна говорити довго. просто в цього суб"єкта була яскраво виражена залежність, а от від чого ми і намагались вияснити. з однієї сторони ніби любить випити спиртне (що при тяжких наркотиках не буває), з іншої сторони він бував неадекватним і без запаху перегару. в кінцевому результаті він таки проговорився про амфітаміни і все стало ясно. хоч це і була бесіда із серії "тільки нікому не кажи", а я була добрим поліцейським, але довіряти такій людині в бізнесі - собі дорожче. добре що він сам пішов геть після н-го по рахунку неадеквату.

  • Ліля Тєптяєва · 03.04.2010 02:48 · #

    ...тільки-що зловила себе ось на такій думці: "ось так легко і невимушено перейшли з вибухів на крадіїв і наркоманів" ;)) ги-ги

  • хохляцький шпигун · 03.04.2010 02:55 · #

    життя) воно таке) сьогодні одне - завтра друге. а я взагалі фаталіст. якщо мені написано десь взірватись, то взірвусь, а якщо ні то ні. хоча фаталізм не заважає мені бути обачною. через власну тупість вмерти не хочеться. в газетах написали, що одна із шахідок була шістнадцятирічна дівчина-словянка, десь не так давно була навернута на мусульманство. шкода мусульман в цілому, в них гарна релігія, а терористи роблять їм погану рекламу. тепер на них всі косо дивляться

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.