Про різне в блозі Нотатки шпигуна · від хохляцький шпигун · додано 18.03.2010 11:04

Я знову з вами)))

от всі пишуть якісь інформаційні записи в болзі, а я... що поробиш, у мене є бажання просто побалакати.

от наднях, вірніше десь тиждень тому, трапилась у Москві історія з живим щитом. ви про це чули? в двох словах - на кільцевій дорозі, ранком, десь біля півшостої, працівники ГИБДД зупиняли машини і виставляли їх під певним кутом, потім в ці машини врізалась машина з бандюками, яких хотіли затримати. судячи по новинам трапляється це вже як мінімум вдруге і знову ж таки на МКАД. учасникам "живого щита" міліція не говорила для чого треба так ставити машини, з машин виходити забороняла. страшно, якщо чесно. от собі уявіть ситуцію - їдеш кудись ні світ ні зоря, тут впираєшся в пробку (на МКАД якої в такій годині в принципі не може бути), тобі кажуть сидіти в машині і не рипатись, потім якісь морди тебе намагаються протаранити, машину після цього тобі треба ремонтувати (хай буде по страховці, але ж все одно ремонтована машина то тобі не нова), і добре якщо в цій заворушці залишишся живим.

а от вам ранковий МКАД

а питання у мене таке: як ви думаєте, чи можлива така ж ситуація в Україні? особисто мені здається, що ні. щось мені підказує, що українська міліція елементарно забоїться щось таке зробити (не те щоб я сумнівалась в морально-етичних якостях української міліції, але придурків всюди вистарчає)... хоча не знаю.

Коментарі

 • kseniya_www · 18.03.2010 15:25 · #

  мда.. бэзпрэдел. людей ні за шо мають..

  у нас такого не може бути, бо в україні гаішнікі - нічо собою не представляють, на любого мєнта можна знайти управу, а ше в нас самосуд працює файно.

 • хохляцький шпигун · 18.03.2010 18:20 · #

  після першої акції "живий щит" ніхто із учасників не піднімав шуму, а от після цієї знайшовся один розумник який виклав в інтернеті запис, свій власний монолог на цю тему і все в цьому ж ключі. короче кажучи, якби не цей хлопчина такі "живі щити" ввійшли б в практику. але це ж треба мати хоч трошки мозгів щоб додуматись до такого! взяти підставити машини якихось громадян, ризикувати їх життям, а про озброених потенційно-затриманих я взагалі мовчу. дурдом. тепер от президент буде розбиратись з тим всім.

  а в Україні думаю, що реально міліція не така як тут.

 • Ліля Тєптяєва · 26.03.2010 14:16 · #

  мабуть, все що показують в серіалах про російських міліціонерів - правда...

 • хохляцький шпигун · 26.03.2010 23:38 · #

  напевно є такі що вірять в честь і совість, але факт, що міліцію всі бояться. от коли у мене документів не було мені здавалось, що вони на мене дивляться, підозрюють у чомусь. о! згадала! я ніби тут цього не писала - одного разу знайшла п1д лавкою в метро кульок. в метро постійно говорять, що забуті речі рухати не можна, одразу викликайте міліцію і т.д. так от, я юне створіння з квітами, той кульок штовхнула ногою (випадково), потім покликала якусь бабу (прибиральницю в метро), показала їй кульок і поїхала далі. потім був цілий тиждень нервів. от уяви собі ситуацію - там реально знайшли вибухівку, в метро цілодобово ведуть запис з камер спостереження, мій фоторобот по всіх новинах як потенційного терориста... а для чого міліції шукати когось якщо є я)) параноя цвіте та пахне)))

 • Ліля Тєптяєва · 27.03.2010 14:21 · #

  тікай звідти!!!))

 • хохляцький шпигун · 27.03.2010 15:11 · #

  та ну)) тут весело)) тільки алкашні багато. коли я розповідаю знайомим, що в Україні СТІЛЬКИ не п"ють мені не вірять. в пятницю ввечері на Москву опускаеться алкогольний туман і лише в понеділок ранком він перетворюється на перегарний туман, а вже під вечір зовсім щезає.

  а про попередній коментар - я перечитала, надіюсь, що я не дуже замудрувала. я розглядала гіпотетичну ситуацію "що якби там була вибухівка")) насправді за весь час, що я тут живу і працюю мене ще жодного разу не попросили показати документи. зовнішність у мене словянська, агресивно себе не веду, лишньої уваги не привертаю - типовий шпигун))

 • kseniya_www · 27.03.2010 15:22 · #

  )))

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.