Кур’єр і ліфт в блозі Нотатки шпигуна · від хохляцький шпигун · додано 11.12.2009 19:52

Всі пишуть щось корисне і серйозне, а я як завжди якусь дурню. Хочете почитати історії із серії «кур’єр і ліфт»? Ласкаво прошу!

Отже, вперше з ліфтом я познайомилась років так в… десять, може одинадцять. Як діти котрі в житті ні разу вище п’ятого поверху не піднімались, ми з братом одразу ж взялись до роботи – покататись, потікати один від одного і в результаті я застряла в ліфті. Спочатку я не зрозуміла, що сталось, хвилин десять я в ньому посиділа і ліфт викликав якийсь дядько. От така була перша зустріч.

Потім було кілька років спокою, але коли мені стукнуло років так двадцять я знову застряла в ліфті. Ніч на вулиці, а я в ліфті. З позитивних моментів – цілий пакунок їжі (не дуже корисної, але яка вже була), з негативних – сідає батарея в телефоні. Останнім дзвінком я пояснила людям до котрих я піднімалась де я і стала чекати. Люди виявились кмітливими і передзвонили в службу з криками, що там важлива персона (тобто я) сиджу в ліфті і мене знову врятували.

А тепер саме паскудне – я працюю кур’єром і, як розумієте, в Москві будинків без ліфтів не так вже багато, а я продовжую з регулярністю в тих ліфтах застрягати, при цьому телефон там рідко ловить, чомусь виключається мережа повністю. Два рази дзвонила клієнтам з проханням витягнути мене з замкнутого простору, один раз Чуду, і кілька раз спілкувалась по системі зв’язку з операторами. Тепер можу сказати точно, для того щоб вантажний ліфт мене відвіз на потрібний поверх потрібно три рази підстрибнути: перший - щоб закрились двері, другий – щоб спрацювала кнопка потрібного поверху, а третій – щоб не зупинився між поверхами. Мої 45 кілограм занадто мала вага для них. А ще я дізналась, що майже всі сходові клітки пафосних і дорогих будинків закриті. Як мають люди вибиратись з будинку в разі ЧП невідомо.

А тепер розкажу вам одну історію яку розповів мені Чудо. Колись Чудо працював з дуже дорогими годинниками. Одного разу віз він таку цяцьку клієнту додому. Було дивно, що при попередніх дзвінках номер на кілька хвилин був поза зоною досяжності, дали код домофону, але не просто виклик на квартиру. Так ось, 21 поверх і Чудо якому інтуїція підказує туди не йти. Нормальні люди не піднімаються на 21 поверх пішки, але хто сказав, що Чудо нормальний? В результаті – на 21 поверсі світло в коридорі було вимкнуте і там хтось перешіптувався. З почуттям виконаного обов’язку Чудо так само пішки пішов вниз.

До чого це все я? А! люди, давайте думати головою і слухати, що там нам нашіптує внутрішній голос)) я не про роздвоєння особистості, а про інтуїцію.

Коментарі

 • Ліля Тєптяєва · 11.12.2009 22:03 · #

  Я щось не зрозуміла, чим закінчилась історія Чуда? Клієнт трапився якийсь "темний", чи будинок містичний? А що йому сказали на роботі?

  А на рахунок ЧП в дорогих будинках - народ з вікон може вилітати на своїх вертольотах, або їх врятує найманий людина-павук чи "домашній" супер-мен (хто там у них вже буде на вахті). Одним словом - не наш це клопіт.

 • хохляцький шпигун · 12.12.2009 00:13 · #

  про Чудо - хотіли грабанути, але не вийшло. на роботі Чудо сказав, що відмовляється їхати по цьому замовленню. а туди більше ніхто і не їздив. от і вся історія. поготься, досить дивно коли в цілому будинку вимкнене світло лише на тому поверсі куди тобі треба, в тебе в сумці годинник за скажені гроші і виручка за ще пару таких цяцьок, а там щей хтось перешіптується і ховається

 • Ліля Тєптяєва · 12.12.2009 00:19 · #

  Я б взагалі, в такій ситуації, не-те-що з поверху - з такої роботи пішла.

 • хохляцький шпигун · 12.12.2009 09:28 · #

  я б мабудь теж не ризикнула там працювати, але як говорила, що Чудо то є Чудо) одного разу на метро перевозив чи то міліон чи біля півтори - підпільний міліонер. одним словом не робота, а казка. а взагалі в мене Чудо вміє за себе постояти і бойові мистетства для нього не новинка, так що я за нього не боюсь. на цій роботі де я зараз працюю таких великих сум нема, а за букет ніхто ні мене, ні Чудо по голові не стукне)

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.