Шифровка в центр нумер 7 в блозі Нотатки шпигуна · від хохляцький шпигун · додано 14.10.2009 22:44

Шпигун і ностальгія за Львовом.

Коли все навколо міняється з часом починає гризти ностальгія. Не те щоб я хотіла поїхати додому з Москви, просто інколи хочеться поговорити на українській, почитати українську книжку... та багато чого, що важко доступне за кордоном і не важливо в якій саме країні знаходитесь.

Біля місяця назад потрапила я в "Дім української книги" і знаєте, перше, що мені захотілось купити - це "Кобзар", нажаль видання там було лише подарункове і мені не по кишені, але я обов"язково ще туди піду і підшукаю собі те що мені підходить. тоді купила "Енеїду" і дуже задоволена))

а ось на цьому тижні зайшла з Чудом до ресторану "Корчма Тараса Бульби". що можу вам сказати, я ледь стрималась щоб не розплакатись)) мене зачепило там все. якщо не надто придиратись, то там було все що хоч якось відноситься до українського - не якась одна епоха, а все на купу. музика теж різна - від класичних творів до сучаних пісень 2009 року (все виключно на українській).

страви - верх моїх мрій))) вразило те що за рахунок закладу одразу ж приносять смалець з приправками, хліб і масло.

викладу кілька фото страв, які я надибала на їх офіційному сайті, як потягну Гекату до "Корчми", то попрошу її пофотографути інтер"єр і страви, не думаю, щоб персонал мав щось проти цього)))

величезна купа сала))) та, що там сало! вареників тьма! моя душа розгорнулась і літала десь далеко над Львовом)) а найкраще було те, що персонал говорив на українській, якщо до них звертатись на українській, а також меню було на двох мовах (у закуточку бачила ще цілу купу меню на різних мовах).

вибачайте за сумбурно написаний текст - це скоріше емоції, які давно збирались і вимагали виходу назовні. а тепер я всіх знайомих москалів туди тягну - хай знають, що то таке українська кухня.

Ну а наразі всіх цілую і обнімаю.

Навіки ваш Хохляцький шпигун

Коментарі

  • Ліля Тєптяєва · 15.10.2009 00:00 · #

    Від фоток слинка потекла - все ням-ням. буду тепер цими фотками апетит наганяти. Молодці вони! І ти, шпигунчику, молодець, що про це написала! Чодові привіт!

  • хохляцький шпигун · 15.10.2009 11:06 · #

    вони дійсно молодці! навіть не було до чого причепитись. а найбільше мене порадувало те, що горілка Хотриця там дійсно така як має бути. алкоголік з мене ніякий і спиртні напої вживаю яко ліки в чай з ягідками. та й в Москві з горілкою взагалі величезна проблема, тут все якесь противне, а от в Корчмі я випила десь грам 50 і то лише через те, що вона дійсно така як в Україні. ще ми взяли домашній квас і він дійсно власного приготування і Чудо сказав, що в Москві такого квасу ніде більше не знайдеш. Чудо в мене взагалі добре в харчах розбирається - сім років кафешку тягнув на собі, так що його думці повністю довіряю. я навіть запишалась, що такий от український ресторан в Москві і там все супер))

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.