Шифровка в центр нумер 6 в блозі Нотатки шпигуна · від хохляцький шпигун · додано 07.10.2009 23:51

Коли я жила у Львові корки на дорогах мені видавались страшним явищем. Тепер можу сказати сміло – корків у Львові нема! Бо майже всі затори на дорогах Львова можна обійти хвилин за 15.

А от у Москві… мамо рідна! Вперше справжній корок я побачила 31.08.2009 р., коли доставляла кошик з квітами. Якщо подивитись по карті, то між двома гілками метро було легше ы швидше проїхати верхнім транспортом. І от я як коняка на весіллі – морда в квітах, а задниця в милі – жену на вказану адресу, ловлю машину і говорю куди мені треба (таке я роблю тільки в екстрених випадках, бо вийде, що замовлення я безкоштовно везу, якщо щоразу користуватись попутками чи таксі). В кінцевому результаті я потратила дві години на добирання, а на метро заїхала б за 13 хв. А то було перед першим вересня і замовлень тоді було ого-го скільки.

А от сьогодні їздила за місто… 2 км ми їхали годину двадцять.

От такі от корки на дорогах.

А ще 31.08 останню доставку возила за місто. Віддала букет, а маршрутки вже не їздять, а я за містом… а маршруток нема… здибала таксистів, які життєрадісно запропонували підвести до Москви. Після дискусії на тему «а в мене грошей нема і додому далеко», добрі таксисти відправили мене на поїзд. Саме смішне, що поїзд втік мені з під носа, реально двері захлопнулись перед носом, але на щастя, була ще одна електричка в 00.49, якою я успішно і скористалась. Доїхавши до Москви так у вагоні і сиділа, бо не знала як має виглядати вокзал. Але мені знову пощастило)) прийшов якийсь таджик і сказав мені, що то кінцева і навіть показав куди мені виходити, відкрив двері… а людей нема… і страшно. Все закінчилось добре, хоч і попала додому я в другій ночі.

Ну а наразі всіх цілую і обнімаю.

Навіки ваш Хохляцький шпигун

Коментарі

 • kseniya_www · 08.10.2009 13:52 · #

  от вам і московські жахи... взагалі не розумію чому люди живуть в великих містах. як виросту - поселюся глибоко в горах, де 5 машин на все село, і найвищий будинок - двоповерховий.

 • Ліля Тєптяєва · 08.10.2009 16:23 · #

  Цікаво, а які ж тоді корки в Нью-Йорку чи Токіо?

 • хохляцький шпигун · 11.10.2009 11:58 · #

  в Москву їдуть, бо думають, що там медом намазано) легше знайти роботу, бульше платять, ну і відпочинкова сфера теж манить до себе. Якби не Чудо, то я б сюди ні за які гроші не приїхала. в гори теж би не перебралась, а от в маленькому містечку жила б із задоволенням

 • хохляцький шпигун · 11.10.2009 12:02 · #

  не знаю, туди я ще не їздила))

  насправді більшість корків є на виїзді із Москви в районі МКАД (там якісь ідіотські розв"язки і мала пропускна здатність), щоранку і щовечора ті люди, які живуть в котеджних поселеннях ідуть на роботу і додому, а от пятниця вечір на виїзд - це смерть! стояти можна по три-чотири години, бо всі валять на дачі. в неділю ввечері, вони ж вертаються з дачі)) от так от))

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.