Шифровка в центр нумер 5 в блозі Нотатки шпигуна · від хохляцький шпигун · додано 05.10.2009 10:53

І знову про їжу

Обіцялась якщо щось згадаю написати ще щось про харчування. Так от, сьогодні розкажу я вам про японську ресторацію. Є така мережа «Якіторія» і «Танукі». В «Якіторію» ходимо с Чудом частіше. Недивлячись на те, що приходимо у напівбомжацькому одязі відношення поважне і упередженого ставлення нема. Не те щоб ми приходили випацькані як свині, специфіка роботи у нас така, що елегантно не одягнешся, треба щось зручне, а зручне не завжди виглядає елегантно.

Так от, на моє день народження пішли ми з Чудом у «Якіторію». Замовляли роли і суси. Дивіться яка смакота.

Роли

Суси

воно мені схоже на рис із цебулею, тому не їм, хоч Чудо і каже, що дуже смачне

И салати

А ще десерт

ось цей мій улюблений. дуже-дуже смачно!

а цей мені не дуже сподобався, але на смай і вигляд всі фломастери різні)))

Ще мені подарували ляльку якій треба намалювати одне око, загадавши при цьому бажання, і якщо воно збудеться, то на другий рік намалювати друге – так я подарую ляльці душу. Японські примочки, а все одно приємно коли не питаючи паспорт, щоб перевірити чи дійсно в той день у мене день народження дарують щось від ресторації. Нажаль фото ляльки я не знайшла, а фотоапарат все ще не перекидає фото на комп’ютер. От так от я відсвяткувала свій день народження, а от молодшій ми принесли дитяче меню.

Ну а наразі всіх цілую і обнімаю.

Навіки ваш Хохляцький шпигун

Коментарі

 • Ліля Тєптяєва · 05.10.2009 13:34 · #

  А ресторан з українською кухнею є? Мені сподобався в Криму український ресторан, правда тільки оформлення, бо офіціантка хоч і була в національному автентичному одязі, але говорила російською і "чо"-кала, та ще й щось попсове російське грало (типу "Рукі ввєрх") - жах. Але кухня була смачна і справді українська.

 • kseniya_www · 05.10.2009 19:40 · #

  гг ) а як не збудеться, то лялька лишеться одноока ?.. япошки мать їх ) шо тільки не придумають аби травмувати дитячу психіку )))

 • хохляцький шпигун · 05.10.2009 20:55 · #

  бачила мережу української кухні, але мало віриться, що там на українській говорять. хоча на Старому Арбаті є "Дім української книги", там продавець говорить чисто, без "чо" і навіть без "шо")))). купила там "Енеїду", хочу ще Шевченка збірку всіх творів купити, бо минулого разу був тільки "заповіт". Чуду сказала, що справжній українець обов"язково має мати дома "кобзар", так що чекаємо на поповнення того магазинчику.

 • хохляцький шпигун · 05.10.2009 20:57 · #

  не думаю, що те страхіття дітям дарують))) та лялька вусата і страшна, але по своєму мила. як для дорослих, мені здається, підходить, а от дітям я б таке не дала. а про те що залишиться з одним оком я вже думала)) але надіюсь, що бажання здійсниться.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.