Шифровка в центр нумер 3 в блозі Нотатки шпигуна · від хохляцький шпигун · додано 29.09.2009 18:35

Не знаю наскільки всім вам буде цікаво подивитись на закинутий пологовий будинок, але обіцяла – показую. Спершу розкажу хто фотограф – моя подруга, назовемо її Геката. Ми з Чудом дуже любимо її фотографії)) так от, про пологовий будинок…

Хотілось мені погуляти і я нила, що дома сидіти набридло, ось Чудо і Геката повели мене на прогулянку. Як корінні москвичі Геката і Чудо швидко пересуваються пішо, а я… на фоні цих двох я – слимак. Тепер я розумію, що пройшли ми кілометри за два в швидкому темпі, мені ж видалось, що під тридцять. Добрели туди, залізли через, вірніше під, огорожу і ось там… дивіться, що там)))

Гаки в стінах навіювали сцени з фільмів жаху...

Про атмосферу скажу окремо. Знаєте, таке враження, що там залишились привиди. Повітря важке, голова розколюється, а ще мені постійно чулось як капає десь вода.

Напевне слухові галюцинації, подумалось мені, але як виявилось, то слух у мене добрий і з головою все в порядку))) даху ж там нема, а на сонечку сніг злегка підтаяв.

ось про цей малюнок ми сперечались)) не могли вирішичи чи то сперматозоїд такий веселий і дивний, чи то страшна літаюча кулька з символом душ, що відлетіли з того місця.

а це Чудо)) вигляд з заду)))

книга там так і лежала. щось із важкої класики. нажаль не згадаю, що саме було

вбиральня))) колишня

а ця кімнатка яаксь надто оптимістична, але кидаю її на сам кінець, як символ чогось світлого)) ніби навіть в таких катакомбах може світити сонце і не варто розчаровуватись... понесло мене на філософію

Ось такий він – закинутий пологовий будинок, страшний і по своєму красивий.

фото не всі, якщо комусь цікаво переглянути всю галерею, то пишіть. скину посилання на весь альбом, правда спершу перепитаю у Гекати чи можна)) там же ж є ще купа її фото.

Ну а наразі всіх цілую і обнімаю.

Навіки ваш Хохляцький шпигун

Коментарі

 • kseniya_www · 29.09.2009 19:38 · #

  чи то песимістичний вітер з москви потягнув чи шо ) дивно шо фотки мені подобаються ) хочу ще.

 • хохляцький шпигун · 29.09.2009 19:41 · #

  кину посилання приватним повідомленням) все таки я шифруюсь))

 • kseniya_www · 29.09.2009 19:43 · #

  ага ) дяківаю

 • Ліля Тєптяєва · 01.10.2009 18:04 · #

  Фото моторошні, цей будинок як труп, здається навіть запах чути. Будуть цікаві фото - давай! А є щось веселе або кумедне?

 • хохляцький шпигун · 02.10.2009 10:12 · #

  с фотографіями наразі туго. як тільки з"являться одразу ж поділюсь)

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.