Шифровка в центр нумер 2 в блозі Нотатки шпигуна · від хохляцький шпигун · додано 28.09.2009 15:55

В зв’язку з непередбачуваним відпочинком напишу ще щось про Москву.

Спершу виходити без супроводу було дуже страшно. Якісь люди, купа машин і абсолютна відсутність хоч зеленого поняття де я. Навколо балакают не на українській і навіть не російській. Кумедно, але найчастіше чути розмови таджиків, грузинів, азербайджанців, всіх кого хочете і тільки в останню чергу росіян. Купки таджиків лякають мене по сьогоднішній день. Ні, вони не агресивні, нічого поганого не роблять, просто надто голосно спілкуються, гигочуть і все таке інше.

До речі, маршрутчики-росіяни люди не надійні. Їм лінь підказувати пасажирам де вийти, вони рідко знають щось крім свого маршруту, за те не корінні жителі Московії знають всі навколишні вулиці і завжди відправлять на той напрямок який треба пасажиру, навіть у конкуруючу фірму і навіть порадять пройтись пішачком. За те їх дуже люблю і ціную.

Про «понаєхали тут». У мене є кохана людина, назовем його Чудо. Так от, більше всього Чудо боявся, що хтось буде до мене говорити «понаєхалі тут» і дома жартома називав «понаєхавший сенсей» (чому сенсей якось іншим разом розповім), дійшло до того, що в гостях теж так мене називав. Виявилось, що то тільки мені байдуже ото відоме на весь світ «понаєхалі», всі інші дуже комплексують з того приводу. Розкажу вам одну історію про це. Якась бабка стоячи на ескалаторі кричала про «понаєхавших» і як вони всіх дістали, а Чудо якраз збігав вниз, зрівнявшись з бабкою і в її ж тоні видав: «понаоставалісь тут». Бабка замовкла, а от всі інші веселились від душі. так що не таке страшне «понаєхалі» як про нього розказують.

Не буду писати тут опуси на тридцять три сторінки, тому наразі закінчую.

Всіх цілую і обнімаю.

Навіки ваш Хохляцький шпигун

Коментарі

 • Ліля Тєптяєва · 28.09.2009 19:37 · #

  Дорогенький шпигунчику, цікаво і весело читати про твої поневіряння у далекій Московії. Дякую за абзаци! Ще дуже хочеться фоток! Ніколи в Москві не була, а твоїми очима на неї подивитися - ой як хочеться!

 • хохляцький шпигун · 28.09.2009 21:23 · #

  тільки зарядку для укумуляторів дістанемо, так одразу будуть фото) ми тільки позавчора купили фотоапарат. у мене є фото закинудого роддому, але не знаю чи це буде комусь цікаво дивитись)) вони страшні... хоча напишу завтра і добавлю. а Москву пофотографую обов"язково

 • Ржавый жбан судьбы · 28.09.2009 23:33 · #

  Цікаво-цікаво :) показуйте!

 • Lesly · 29.09.2009 10:28 · #

  все-одно цікаво, навіть, якщо страшні :)

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.