Шифровка в центр нумер 1 в блозі Нотатки шпигуна · від хохляцький шпигун · додано 27.09.2009 16:55

Написати щось про своє життя? Може комусь буде цікаво. Почнемо з початку. Живу я в Москві. Причини і все таке пояснювати не буду, тай не цікаво воно ні мені, ні вам. Так от, мій перший приїзд в Москов трапився в листопаді минулого року.

Київський вокзал, тепер такий знайомий і майже рідний, тоді видався мені сірим, страшним і надто людним, а ще маленьким. Як дитя виховане телевізором, здавалось мені, що в Москві повинно бути все величезних розмірів, а тут такий собі вокзал, ну трохи більший ніж Львівський. Далі було метро… було страшно заходити на ескалатор, смішно, але факт. Тепер коли дивлюсь на людей які вперше спускаються в метро розумію наскільки кумедно мав би виглядати мій захід ескалатор тоді. Ну та менше з тим, історія зовсім не про це.

Місто мені видалось в цілому якесь дивне. Спочатку про архітектуру – старі будинки і сучасні будівлі розташовані поруч, навіть якось боляче за пам’ятки архітектури понівечені сучасним життям. Історичної частини нема як такої. Чи тут, чи там, але пролізе якесь сучасне страховисько. За що обожнюю Львів, так це за збережену центральну частину міста. Тільки не треба говорити, що і у Львові руйнують старі будинки. Ви просто не бачили наскільки страшним може бути місто. Потім була купа людей, які постійно спішать. Людей які поважно гуляють по вулицях майже немає, та навіть якщо є, на них дивляться косо, бо заважають кудись бігти.

Третім шоком було багато п’яних. В п’ятницю ввечері починається масова п’янка. Можливо це дещо суб’єктивно, але п’яниць тут значно більше ніж у Львові, зрештою як і бомжів. А найбільшим шоком були бабці, на вигляд років так під вісімдесят, які матюкались в під’їзді. Матюкаються тут практично всі.

От таке от було враження про місто яке ніколи не спить. До речі про не спить – спить воно, десь після третьої засипає. Вибачайте за відсутність фотографій, може якось пізніше сфотографую и добавлю сюди.

Ще якось іншим разом напишу вам про пошуки роботи і відпочинок.

Наразі всіх цілую і обнімаю.

Навіки ваш Хохляцький шпигун

Коментарі

  • Ліля Тєптяєва · 27.09.2009 23:57 · #

    Шановний Хохляцький шпигун, стаття саме вчасно - завжди хотіла почути враження про Москву не від москвича! Вибач, але дуже прошу, якщо не складно, робити хоч кілька абзаців і проміжків між абзацами, бо дуже оченята болять від напруження! Наперед дякую! Нових вражень для нових статей!

  • хохляцький шпигун · 28.09.2009 14:26 · #

    нема питань) буду чемна)) спробую відредагувати. я в цьому блозі чайник, тому якщо щось не те, то підказуте))

  • Loret · 28.09.2009 15:00 · #

    hhh, цікаво написано, лаконічно і зрозуміло.Чекаймо ще постів :)

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.