Паперовий світ Симони Лоуренсо (Simone Lourenco). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 21.12.2011 23:50

Симона Лоуренсо (Simone Lourenco) народилася в 1974 році в Ріо-де-Жанейро, та в досить молодому віці переїхала до Нью-Йорку. Її батьківщина, Бразилія, яскрава країна з дивовижною барвистою рослинністю, само-по-собі просто не могло не залишити слід в творчості Симони. З дитинства вона любила малювати, і чим професійно почала займатися з 1997 року, працюючи в графіці, в основному над монотипіями та офортами. Та коли Симона звернула увагу на папір, як матеріал для втілення творчих ідей, він їй дуже сподобався, настільки, що вона продовжила свою мистецьку діяльність виключно з ним.

Папір дозволяє Симоні створювати не просто плоскісні малюнки, а об'ємні композиції. Як вона сама каже, до композиції у творах підходить досить інтуїтивно, і одним з найважливіших факторів у робочому процесі вважає підбір кольорової гами. Для роботи над твором вона використовує міцний художній папір (художній картон), який складає в кілька шарів у послідовності згідно із задумом, і прорізає ножем необхідні лінії. Практично вона, як сама каже, малює ножем. Також, в її творчому процесі важливу роль відіграє музика, яка надихає і стимулює її. Симону захоплює багатство рослинного світу, вона любить ботанічні сади, індійські мініатюри та японські гравюри.

Її роботи можна побачити на національних та міжнародних виставках. На сьогоднішній день Сімона Лоуренсо живе і працює в Нью-Йорку.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.