Паперове мистецтво в ілюстраціях від Bomboland. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 02.12.2011 02:13

Італійська художня студія Bomboland знаходиться в Тосканському місті Лукка, вона вирізняється своїм оригінальним стилем робіт, завдяки чому й стала відомою. "Ми намагаємося робити добрі речі, тому що ми ненавидимо речі зроблені погано. Ми намагаємося бути пунктуальними, бо ж з якої причини ми повинні змушувати людей чекати? Ми намагаємося не сприймати себе надто серйозно, адже, врешті-решт, ми просто створюємо картинки" — говорять італійські "бомболендівці", і роблять усе можливе, щоб йти в ногу з власним гаслом.

Талановитим художником-бомбардиром, студії Bomboland, є ілюстратор Maurizio Santucci, який займається різними арт-проектами, створює чудові ілюстрації та рекламу, при цьому використовує в роботі папір. Мауріціо народився в Барзі, близько міста Лукка, навчався в школі дизайну у Флоренції, а після кількох років роботи в сфері реклами, став позаштатним ілюстратором. Крім того, він пише та ілюструє коротенькі комікси.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.