T-shirt — і в Африці T-shirt! в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 23.11.2011 17:30

Мабуть, серед цивілізованого суспільства не знайдеться жодної людини, яка б не мала в своєму гардеробі хоча б однієї футболки. І, звичайно, хоч одна серед них, якщо не всі, а таки буде з прикольним друком картинки чи слогану. Друзі, кому як не вам знати, якщо в шафі знайдеться зручна футболка з цікавим прінтом і якісь джинси — ви вже ніколи не скажете "шафа повна, а одягти нема що!" ))

Безумовно, оригінальна футболка з легкістю стає засобом самовираження, дозволяє яскраво висловити усім свою думку, голосно про щось заявити, чи просто виділитися з натовпу. А прикольна й весела футболка здатна підняти настрій не лише її власнику, але й всім навколо. Крім того, вона може стати непоганим, а часто навіть бажаним, подарунком, або просто приємним сюрпризом.

Звичайно, дістати оригінальну футболку в магазині чи на базарі майже неможливо. Але таку футболку не так складно виготовити самотужки, адже матеріалів для цієї творчої справи в спец-магазинах — до кольору до вибору. Один з найлегших способів зробити свою футболку не однотонною і цікавою — розмалювати або пофарбувати її за допомогою пензлика і звичайного відбілювача для тканини (підійдуть футболки темних кольорів), або ж за допомогою фарб для тканини (підійдуть футболки будь-яких кольорів). Також можна використовувати в цій справі будь-які трафарети і матеріали, які можуть створити цікавий відбиток. Ще можна прикрасити футболку вишивкою, аплікацією, нашивкою чи наклейкою. І, звичайно, її завжди можна креативненько заштопати, порізати, пропалити чи вимастити. )) А найпростіший варіант — замовити друк на власній однотонній футболці, що не складно зробити безпосередньо в якійсь дизайн-фірмі вашого міста, або ж за допомогою інтернету. То ж, друзі, творчих успіхів вам і яскравих t-shirt-результатів!

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.