Нестандартне використання шрифтів в дизайні приміщення. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 17.11.2011 16:17

Axel Peemoeller дизайнер з нестандартним баченням, яке він й показав в розробці пошукової системи башти Еврика у Мельбурні (Eureka Tower Carpark).

Літери, що намальовані на стінах, підлозі, та навколишніх предметах, виглядають об'ємними, наче розміщеними в просторі, а завдяки вмілому використанню перспективи та особливості зору людини, напис прекрасно прочитується, коли стоїш в потрібному місці — при самому вході в приміщення. Під час руху ці букви спотворюються, перетворюючись в барвисті лінії направлені вгору чи в бік. Як бачите, задум і його втілення просте і нестандартне, то ж недарма цей проект виграв кілька нагород у галузі дизайну.

Аксель навчався візуальним комунікаціям у Дюссельдорфі (Німеччина), Гамбурзі (Німеччина) та Мельбурні (Австралія). Каже, що любить дизайн, архітектуру, мистецтво, гучну музику, тварин (особливо свою собаку на ім'я Кістка), любить бувати на свіжому повітрі, любить океани і гори, серфінг, сноуборд і вітрильний спорт (майже стандартний набір "улюбленого"). )) В даний час він живе і працює на яхті в Барселоні (а це вже не зовсім стандартно). ))

Аксель працює як позаштатний дизайнер, креативний директор і старший дизайнер дизайн-студій з клієнтами по всьому світу. В минулому він розробляв і дизайнував пошукові системи, працював з книгами, брошурами, журналами, щорічниками, шрифтами, створював фірмові стилі, бренд-стратегії, займався фото зйомками, еко-графікою, плакатами. За роки роботи він створив колективну мережу дизайнерів, програмістів, фотографів та ілюстраторів, з яким він активно співпрацює, якщо того вимагає проект.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.