Книжкова ілюстраторка Джилліан Тамакі (Jillian Tamaki). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 30.07.2011 16:16

Її звуть Джилліан Тамакі (Jillian Tamaki) і вона є ілюстраторкою та художницею коміксів. Вона виросла в канадських преріях, там і навчалася мистецтву та дизайну в Alberta College of Art and Design.

В даний час Джилліан живе в Брукліні (Нью-Йорк), де викладає в Школі візуальних мистецтв і наполегливо викроює час для створення гідних ілюстрацій до журналів, газет, сайтів і книг. Вона самотужки проілюструвала дві книги, чим і пишається: "Позолочена Лілія" (Conundrum, 2006) і "Голос в кімнаті" (D&Q, 2010). А також, на пару зі своїм двоюрідним братом Маріко Тамакі, створила графічний роман який називається "Збиране молоко" (Groundwood, 2008).

Та й список її клієнтів просто зоряний: The New York Times, The New Yorker, National Geographic, Penguin Books, Marvel, Washington Post, Chronicle, New York Magazine, Esquire, The Guardian, The Independent UK, CBC, Bloomberg Businessweek, The Atlantic та багато інших. І крім того, в неї купа різних нагород, призів та визнань в її рідній Америці. Одним словом – Джилліан Тамакі безперечно велика молодець!

Зазвичай Джилліан працює акварелями і також використовує в ілюстраціях графічні техніки, та особливо мене зацікавили її вишиті ілюстрації. Вона розповідає, що займається вишивкою не так давно, але ця техніка їй дуже сподобалась і вона готова розвивати цю тему у своїй творчості. Ілюстрації на обкладинки до цих трьох книг вона вишивала вручну протягом 2 місяців. І вже у жовтні 2011 року усі три книги будуть доступні для придбання.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.