Дизайнерські штукенції. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 11.08.2011 02:59

Дизайнери, і не зовсім дизайнери (просто творчі людиська), кожного дня і по цілому світі продукують купами не лише цікаві ідеї та проекти, але реальні божевільні об'єкти та предмети побуту. І, навіть, якщо ми й не збираємось користуватися ними в своєму житті, все ж поглянути на них кортить майже кожного. А чому? Бо по природі своїй ми, люди, дуже цікаві істоти. Звичайно, когось з нас більше цікавить карданний привід, а когось термоклейові стрази, та саме "цікавість" є нашою спільною рисою. Тож, давайте подивимось що цікавого пропонують нам невгамовні світові дизайнерські голови!

Ось, до прикладу, цікаві штукенції від Marcella Foschi, яка є випускницею Університету Флоренції, спеціалізації дизайну. Вона завжди виявляла велику цікавість до переробки матеріалів, будучи впевненою, що дизайн повинен бути спрямований на збереження навколишнього середовища. Тож вона створює різні предмети повсякденного використання з хорошим смаком та гумором. Ось, до прикладу, пропозиція лампи, гаманця, та серветки цієї дизайнерки.

А які тільки столові прибори не придумують дизайнери. Фантазія і не зовсім здоровий глузд не мають кордонів. ))

А дивіться яка відкривачка, за принципом "простіше нема куди". ))

А ось вусаті горнятка від дизайнера Peter Bruegger. Таке горня дозволяє будь-кому з легкістю приміряти собі вуса Чапліна чи Пуаро.

А ось горнятка для любителів кави і чаю від дизайн-студії Thabto, як то кажуть, "вбивають наповал". ))

Ще одна дизайнерська штука-дрюка – лампа з металевих вішаків від Light MI.

А ця лампа прийдеться до смаку любителям нічних лісових вилазок і посиденьок біля ватри.

І ще одна оригінальна дизайнерська ідейка від Tess Darrow і студії Egg Press, що в Портленді (штат Орегон, США). Роботи цієї студії поєднують в собі пристрасть до графічного і текстильного дизайну, та високого друку. А ось і їхні оригінальні подарункові листівки, які швидко і легко перетворюються в ювелірні паперові вироби. Ідейка супер!

І одна досить простенька, та разом з тим, неймовірно цікава ідейка моднячої біжутерії – така собі прищіпка, на яку можна чіпляти все що завгодно, аби лише прикрашало.

А як вам блокнотики дизайнерської компанії Maginwulf Studios, стильні штучки, хіба ні?

До такого блокнотика ще треба цікавий олівчик. А олівчики, які ж вони бувають кумедні... І як швидко вони перетворюються на інші предмети, ось на приклад в лавку для йога. ))

Ну, і до олівчика ось така стругачка-камінчик.

І ще кілька оригінальних ідейок з настінними та наручними годинниками. Годинничок зі стрілками-віялом дуже апетитний, я б і собі такий не проти. ))

І кілька цікавих сумочок.

Ну, і на завершення конструктивний оригамі-стільчик.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.