Женя Перуцька та її олівці. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 25.07.2011 00:36

Друзі, знайомтесь – Женя Перуцька (Jane Right) невтомний фотограф енерджайзер – її всюди повно, і вона завжди з фотіком! Можливо, ви навіть бачили її фоторепортажі, просто не знали що це її. Але у Жені, так само як і у всіх творчих людей, купа різних хобі, і вона не поти прикласти руки й фантазію до будь-чого, хоч би й до олівців. Про це й поговоримо.

— Женя, кілька слів про себе: звідки ти родом, де зараз живеш, чим займаєшся, де працюєш і ким?

— Я киянка, живу у Києві, навчаюся в Інституті журналістики. Донедавна займалася в основному справами, пов'язаними з переходом на магістратуру, зараз шукаю, куди б гайнути, поки літо не закінчилося. Періодично працюю в крамниці "правда, б!", ну, й традиційно займаюся своїм хендмейдом – розписую олівці.

— Жень, а з якої радості ти почала творчо "знущатися" над олівцями? Це твоє хобі чи засіб підзаробітку?

— Не пам'ятаю з якого лиха я це вигадала. Сіла та й зробила один, а тоді як пішло... Це моє хобі і символічний засіб підзаробітку. ))

— Скільки олівців ти вже "вбрала" і скільки ще плануєш?

— Біс його зна, скільки вбрала, зараз піду порахую... Отже, так: з півсотні лежить у мене вдома, а разом із проданими та відправленими на фестиваль десь вийде близько 70. Планую закінчити один на замовлення – чувак замовив два олівця, один уже готовий. Вони виходять шалені, там дрібна архітектура, люди, навіть кіт на паркані...коротше кажучи, колись покажу. ))

— Де ти експонуєш свої олівці і де їх можна придбати? Скільки коштує олівець від Jane Right? Чи маєш якісь комерційні знижки і пропозиції для любителів олівців?

— Поки що ніде не експоную, лише вішаю фотки на своїх сторінках. Придбати можна безпосередньо в мене. Олівці коштують від 10 до 25 грн, в залежності від складності роботи і витраченого часу. Більшість людей мене переконує, що це задешево. Чесно кажучи, під час виконання замовлення, про яке щойно згадувала, я почала дослухатися...тож, ці олівці коштуватимуть по 50 грн, але якщо уявити, що таких замовлень буде одночасно більше, я, мабуть, так довго не протягну. )) А знижок немає, бо немає фіксованої ціни. ))

— Якою технікою ти користуєшся, і які засоби використовуєш в роботі для декорування олівців? Розкажи про свою техніку декорування олівців, поділись якимось особливим секретом чи порадою!

— Якщо коротко: звичайний олівець, акрилова основа, акрилові фарби, кілька шарів лаку. Особливого секрету немає, потрібно багато терпіння і схильність до шизофренії. )) А усе інше – як завгодно. А, ще є декілька олівців у техніці декупаж. Але там теж ніяких відхилень від норми, потрібно просто вміло і швидко все робити, бо дуже маленька поверхня – вся суть роботи в тому, щоб розписати мініатюру.

— Жень, я от тут подумала, а чи можна взагалі на цьому заробити, і що тобі ця творчість дає?

— Щодо заробити – це як сказати... Ну от, скажімо, продати їх стільки, щоб окупилися матеріали – це запросто, а от заробити на квартиру – навряд. Ну, дехто міг би, але не я. Нема й бажання це так розкручувати. Коли творчість (назвімо це так) стає конвеєром, інтерес до неї втрачається (принаймні мій інтерес). Тому я роблю це в першу чергу тому, що мені подобається. Ну, й ідея ж шикарна, погодься! Я взагалі шаленію, коли в Україні хтось щось сам вигадує і не копіює чиїсь ідеї, а тут я ще й сама вигадала, йо! Це ж потрійна насолода.

— Що плануєш в майбутньому щодо своїх олівців? Можливо розмальовувати, вирізати, обпалювати...варіантів безліч, хіба ні?

— В майбутньому планую, але без особливого ентузіазму (все має приходити у свій час), порозписувати побільше олівчиків і почати їх продавати по-дорослому. Сайт завести окремий, контакти поналагоджувати. Не впевнена, що це буде весело, тому й відтягую до останнього. )) Щодо технік – це так, треба буде поекспериментувати... От, наприклад, прокоментував хтось мені в ЖЖ, мовляв от круто, я б хотів, але ж обгризу. І я вже думаю, як обіграти на олівці "зону для гризіння". ))

— Ха, "зона для гризіння" – це весело! )) І на цій веселій ноті й будемо завершувати. Слухай, Жень, а побажай щось позитивне і впередрухливе читачам!

— Бажаю всім ідей, які виникають невідомо звідки, щоб отак сів – і вигадав! А тоді б усі дивилися очима по 5 копійок і раділи, що такі вигадкуваті люди довкола живуть. ))

— Що ж, дякую Жень за розмову! Сподіваюсь, ти й для мене олівчик забацаєш. ))

Цей
Цей
Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.