Ширлі Тревена (Shirley Trevena) та її акварелі в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 11.02.2013 22:30

Ширлі Тревена (Shirley Trevena) одна з найбільш інноваційних художниць Великобританії, яка працює в техніці акварельного живопису. Вона є членом Королівського інституту художників акварелістів (Royal institute of Painters in Watercolours) з 1994 року і автором 3-х книг, що найкраще продаються: "Taking Risks with watercolour", "Vibrant Watercolours" та "Breaking the Rules of watercolour".


Ширлі народилася в Брікстоні, що в Лондоні. Її мати і бабця були танцюристками й співачками, батько працював над створенням фантастичних фільмів і на телебаченні. В дитинстві вона любила малювати, але її батьки не поділяли її захоплень, тож вона не навчалася в художніх закладах. Вона працювала в органах місцевого самоврядування, та коли її чоловік у 1980-му подарував коробочку з акварелями, вона відразу зрозуміла, що це її. Не маючи якогось формального навчання вона самотужки опановувала техніку акварельного живопису, розвиваючись і самовдосконалюючись в цій галузі. З часом її інтуїтивне письмо набуло професійного рівня, та навіть сьогодні в її роботі завжди є місце експерименту.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.