Шкіряні маски Тома Бануелла (Tom Banwell). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 08.06.2011 16:57

Том Бануелл займається виготовленням масок більше 30 років. Вишукані ажурні та стімпанківські маски з дубленої шкіри він розробляє і виготовляє сам, плідно працюючи над конструкцією та оригінальним зовнішнім виглядом. Та, окрім масок, чим він тільки не займається... Том творчо працює в скульптурі, живописі, графіці, різьбленні по дереву, склі, виготовляє стімпанківські штукендії і всяке різне цікаве.

Том, зі своєю дружиною Джил живуть в Penn Valley, що в Каліфорнії, у передгір'ях Сьєрра-Невади (це сільська місцевість). Їхня творча робоча студія розташована безпосередньо в їхньому будинку. Том отримує задоволення, спостерігаючи за оленями та іншими творіннями в дикій природі, звідси й черпає натхнення та ідеї для своєї творчості. А коли вони з дружиною не працюють, вони люблять покопирсатися в саду і накуховарити щось смачненьке.

Як стверджує художник, усі маски настільки легкі, пластичні і комфортні, що одягнувши таку, практично відразу про неї забуваєш. Щеб пак, адже Том Бануелл (Tom Banwell) робить все для цього.

Окрім масок Том створює шкіряні браслети та різноманітні пов'язки, вінки та інші прикраси на голову.

І ось кілька його стімпанківських масок.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.