Ажурне вирізання з паперу Julene Harrison. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 25.05.2011 00:28

Що можна сказати про Джулін Харрісон (Julene Harrison), художницю та ілюстраторку з Великобританії? Та вона практично "малює" скальпелем на папері – створює ажурні витинанки, ілюструє ними книжки і журнали, створює ювілейні подарунки, і своїм мистецтвом вирізання з паперу не тільки приносить собі та іншим задоволення, а й непогано цим заробляє.

Вона пишається тим, що коли інші просто говорять – вона може вирізати ці слова в папері. Звичайно, найкраще виглядатиме речення чи фраза з невеликою кількістю слів, простих та влучних – рядок з вірша чи пісні, крилата фраза, чи речення, що має значення лише для замовника. Вона може створити в цій техніці портрет, груповий портрет, і навіть сюжет – будь-кого і будь-що, в любому кольорі і формі – тільки замовляйте!

Її витинанки, зазвичай, користується попитом серед молодят, друзів та рідних молодят, і несамовитих підлеглих, які просто мріють догодити креативним босам. Серед її замовників не мало й комерційних клієнтів – вона створює дизайн поліграфічної продукції, візуальної реклами, вітрин магазинів. А задоволення це не з дешевих – найменший розмір витинанки коштує близько 4 тисяч гривнів + транспортування (і це без оформлення роботи). Та справжні поціновувачі цього мистецтва не економлять на задоволенні!

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.