Паперові силуети Джо Беглі (Joe Bagley). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 23.04.2011 22:23

Що це, графіка? А які матеріали застосовувались? І хто це робив?

Приблизно такі запитання задавала я собі, коли вперше побачила цю роботу. І дуже зраділа дізнавшись, що це паперова витинанка (ви ж знаєте мою нестримну тягу до усього мистецького-паперового). А хто ж створює таку паперову красу?

Його звати Джо Беглі (Joe Bagley), і він вирізає свої роботи з паперу. Джо живе з дружиною Джен в Бостоні, і створює свої витинанки так би мовити в домашній студії – безпосередньо у своїй квартирі. Всі його роботи оригінальні, кожну з них він вирізає вручну. Цей хлопака направду дуже багато працює, експериментує та удосконалює свою техніку, прикладає багато зусиль для популяризації своєї роботи.

Джо 26 років, він професійний дипломований археолог (до речі, у його дружини та сама професія). І так як він, разом з дружиною, втратили роботу археологів, вони обоє почали шукати нову. За відсутності дослідницько-копального заробітку, в 2008 році, він згадав своє давнє хобі вирізання з паперу і почав думати як зробити це хобі професійною роботою, що приносила б прибуток. Самої наполегливої багатогодинної праці з вирізання паперових композицій було недостатньо для здійснення мети, тому він вирішив просувати свою паперову різанину за допомогою Інтернету. Після кількох місяців дослідження ринку, читання бізнес-книг та мозкового штурму він досяг успішного бізнесу в Інтернет-мистецтві.

Джо почав вирізати з паперу, ще коли йому було 10 років, відвідував щось на зразок художньої школи, де його найбільше зацікавили заняття вирізання з паперу, і коли до його рук потрапила книжка з роботами майстрів паперорізів, він із задоволенням робив копії тих витинанок. А у 2007 році почав експериментувати зі своїми авторськими конструкціями та композиціями, створив власний стиль, і вже з 2008 року Джо професійно працює в цій паперовій сфері.

Джо працює виключно з чорним папером, і створює роботи великих розмірів. Йому подобається увесь процес роботи з папером від початку до кінця, він любить звук різання паперу, і звичайно кінцевий результат. Надихається природою, драматичними тінями, шаруватими текстурами, старою і новою архітектурою, чистими лініями, силуетами, будь-чим, що добре втілюється на папері його технікою.

Ну, а на десерт відео майстер-клас! ))

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.