Сині книжки Енді Сміта (Andy Smith). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 06.03.2011 00:36

Чому ж книжки сині? Та, просто, Енді дуже любить синій колір, і цього кольору так багато в його ілюстраціях, що його книжки сміливо можна назвати синіми. ))

Що ж, пару слів про Енді Сміта (Andy Smith). Народився і виріс він у Норфолку – Англія. Енді навчався ілюстрації в Університеті Брайтона і Королівському коледжі мистецтв у Лондоні. Закінчивши навчання в 1998 році він швидко здобув немаленький список своїх клієнтів в рекламі, видавничій та анімаційній справі, включаючи Nike, Orange, Mercedes, McDonalds, The Guardian, Expedia, Sony, Vodafone, Random House, Penguin Books та багато інших.

Його робота поєднує в собі елементи ілюстрації та друку. В його ілюстраціях повно гумору, енергії та оптимізму, і всі вони виконані вручну, за допомогою друку, що не може не тішити тактильні відчуття гурмана-графіка. В його книжках бачимо героїв та драйвові звивисті символи, що потрапляють у безглузді ситуації, часто коментовані великими шматками написів. Якщо Енді не працює над якимось комерційним проектом для грошовитого клієнта, його легко можна знайти в майстерні-студії трафаретного друку для книг і плакатів, або в компанії хот-дога. )) Він успішно експонується у Великобританії, США, Франції та Австралії. Він живе і працює, шукаючи роботу на морі, адже як ви вже могли зауважити – його улюблений колір синій. ))

Книжечка "They quickly ran..."

Книжечка "Hi tide".

Книжечка "Big bubble".

Книжечка "Nose".

Книжечка "Blue inks".

Книжечка "Rainy season".

Книжечка "Fancy fonting".

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.