Паперовий світ Anna-Wili Highfield. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 03.02.2011 03:26

Anna-Wili Highfield – художниця з Сіднею, яка створює скульптури з паперу та мідних трубок. Трубки вона використовує як скелет для скульптури, а саму форму скульптури буквально обшиває папером.

Її мистецькі об'єкти – тварини та птахи (коні, яструби, чайки, черепахи, сови). Свої роботи Anna-Wili створює з клаптиків розмальованого паперу, які вона акуратно зшиває до купки, формуючи таким чином форму скульптури птаха чи тварини. У виготовленні скульптур вона використовує бавовняний, часто зістарений, папір, також туш та акварель, бавовняну нитку, латунний стрижень, і дерев'яні блоки, коробки та скляні колби для оформлення та захисту скульптур.

Anna-Wili народилася в 1980 році. Будучи дочкою ляльковика (артиста лялькового театру), вона провела дитинство серед людей з цікавою професією, які створювали дивовижні речі, що, безсумнівно, не могло не спрямувати її в бік паперової скульптури.

Скульпторка здобула ступінь бакалавра образотворчих мистецтв в Національному художньому училищі. Вона працювала протягом двох років для Опери Австралії художником-оформлювачем, тому її перші творчі роботи були живописними полотнами для Опери. І той час, який вона провела в якості декоратора, не пройшов надаремно – це була серйозна школа технології та професійної практики. Вона каже: "Опера розвинула в мені любов до матеріалів і бажання створити враження природного світу."

Спочатку Anna-Wili виставляла свої скульптури в Австралійських галереях та виставках, але вже минулого, 2010 року, її роботи вживу мали змогу побачити в Кореї, Китаї та Нью-Йорку. Її птахи та звірі живуть у поціновувачів з Сіднею, Мельбурну, Парижу, Лондону, Торонто і Нью-Йорку.

Її надихають на творчість художники, які залишають в своїх роботах простір для глядача, коли зоровому огляду представлена лише частина твору, а решта дозволяється додумати розумом. Також вона любить музика Nick Cave та The Bad Seeds. І все, про що вона мріє – це про подальшу стабільність у створенні свого паперового мистецтва.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.